Dopadnie nas epidemia otępienia. Wszyscy jesteśmy zagrożeni

| Aktualizacja:

Liczba ludzi z otępieniem umysłowym może wzrosnąć trzykrotnie do połowy wieku. Takie szacunki przedstawili w specjalnym raporcie światowi eksperci.

wróć do artykułu
  • ~moc
    (2013-12-05 18:43)
    Szczpienia, leki, toksyczna zywność i woda wywołują otępienie. Szczepcie sie dla zysków farmaceutycznych mafii.
  • ~jeremi
    (2013-12-05 18:51)
    W Polsce największe otępienie dotyka kastę rządzącą
  • ~`
    (2013-12-05 18:58)
    Polityczne programy pisane przez otępionych wariatów i wykonywane przez otępiałych podwładnych mogą doprowadzic do amnezji pozostałej grupy osób i utwierdzeniu ich że to co robią robią prawidłowo i z partyjną wolą !
  • ~olmaria7
    (2013-12-05 19:04)
    chorobę otępienia można powstrzymać lekami... hmm... przecież własnie do wielu leków dodaje sie różne chemiczne paskudztwa, które otępiaja umysł, powoduja zaburzenia neurologiczne itp. kto chce, niech sprawdzi nawet w internecie. dopuszczono / kto?/ kilkaset szkodliwych związkó tak do żywności jak i leków np różne słodziki, aspartam - obecna nazwa AMINO-SWEET RZEKOMO ZAMIAST CUKRU, BO CUKIER NIEZDROWY. ROżne zastrzyki itp.Kto chce, niech wierzy.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-12-05 19:12)
    no ja już to mam
  • ~weterynarz
    (2013-12-05 19:39)
    W POlsce wszyscy wyborcy PO i RP już mają i to w stopniu zaawasowanym !
    U większości już nie da się leczyć !!!
  • ~Babinicz1
    (2013-12-05 19:48)
    Dokładnie, jeszcze 15 lat temu trzeba było dużo czytać i wiele zapamiętywać, teraz wystarczy zagooglować. Do tego dochodzi zalew, dosłownie zewsząd nieistotnych informacji, w stylu majtki Dody, blog Premierówny , czy maść do odbytu reklamowana rzekomo przez jakąś modelkę, czy miss Euro. Nic dziwnego, że ludzie idiocieją. Ale dokładnie tacy mają być, człowiek sprawny umysłowo jest trudniej zażądany, zadaje pytania, buntuje się kiedy coś mu nie odpowiada. Umysł jak mięśnie, nietrenowany ... słabnie.
  • ~Panzer Division 1
    (2013-12-05 20:26)
    Sztuczne słodziki , aspartam , wszystkie "light", włącznie z lekarstwami
    Aluminium - wszystko co w kartonach : mleko , soki
    Konserwanty - benzoesan sodu
    "Polepszacze smaku" - glutaminian sodu.
    Celowe działanie "pewnej grupy ludzi" , która dąży do ograniczenia ludności świata,
    a z reszty chce zrobić bezmózgowe, bezrefleksyjne istoty do obsługi.
  • ~Genitaliusz
    (2013-12-05 20:28)
    Pod rządami Partii Oszustów na pewno.
  • ~NOWY PORZĄDEK SWIATA
    (2013-12-05 20:29)
    niewolnik powinien byc tepy, jedynie ma znac się na zegarku i umiec wydac resztę...

    NEW WORD ORDER już jest - jesteśmy tylko bateryjkami w tym matrixie..
  • ~Marcco
    (2013-12-05 20:36)
    Już dopadła, dlatego PO i Tusk są u władzy bo DEBILE głosują na nich
  • ~Inspektor Higieny Umysłowej
    (2013-12-05 20:39)
    Liczba ludzi z otępieniem umysłowym może wzrosnąć trzykrotnie do połowy wieku. Takie szacunki przedstawili w specjalnym raporcie światowi eksperci.

    ^^^

    Liczba ludzi z otępieniem umysłowym może wzrosnąć trzykrotnie..

    No, no, no!

    Skoro obecnie w Polsce jest to około 80% populacji - no to jak ten trzykrotny wzrost się wyrazi w procentach???

    Jeśli nie jesteś jeszcze otępiał umysłowo - odpowiedz!

    Pierwsza odpowiedź się liczy!

    Trzy, cztery.. - start!!!
  • ~olmaria7
    (2013-12-05 20:43)
    a klto rządzi Polską i dopuszcza takie berezeństwa na ludności ? Polska jest ważna dla Niemców , jak się "ktoś" stamtąd wyraził... no tak, bo głupole ustępują we wszystkich żądaniach Zachodu. I nic się nie chyba naprawić, bo polski przemysł został wyprzedany tym, którzy nią rządzą. Niestety nie możliwe jest odkupienie od zagraniczn ych właścicieli polskiego przemysłu. I tak chyba dojdziemy do całkowitej ruiny. Ma nas być 15 mln.i mamy być krajem turystycznym... Hej, rok 1999 ! Miałeś chamie złoty róg...I tak rządzą...
  • ~Tofik
    (2013-12-05 20:44)
    kochani, prezes juz dopadniety
    kochani
    prezes pan ma juz klopoty z utrzymaniem moczu i smierdzi szczochami.
    Chyba sie porzygam!
    Rydzyk RUSKI AGENT ma kwity na kleczacego prezesa PIS
    przechodze do Zbyszka Ziobry
  • ~żart
    (2013-12-05 20:46)
    Technika (technokracja) "wyprzedziła" rozwój ludzki (małpy).
    Istna wieża "Babel" (Stary testament).
    Budujcie "drabinę" do nieba, MA(tołki), kto szybszy, ten lepszy.
    Pan (Bóg) i tak Wam "pomiesza" umysły.
  • ~Buchalter
    (2013-12-05 20:47)
    ~Inspektor Higieny Umysłowej2013-12-05 20:39

    (...)

    No, no, no!

    Skoro obecnie w Polsce jest to około 80% populacji - no to jak ten trzykrotny wzrost się wyrazi w procentach???

    Jeśli nie jesteś jeszcze otępiał umysłowo - odpowiedz!

    Pierwsza odpowiedź się liczy!

    Trzy, cztery.. - start!!!

    ^^^^^^^^^^^^^^%%%^^^^^^^^^^^^^^

    Wychodzi mi 240%, ale tyle przecież się nie zmieści w standardoej 100-procentowej populacji!

    Więc proponuję wyaksportować 140-procentową nadwyżkę debilów w ramach planowej emigracji!!!

    No i trzeba się pospieszyć!!!
  • ~Tofik
    (2013-12-05 21:04)
    kochani, prezes juz dopadniety
    kochani
    prezes pan ma juz klopoty z utrzymaniem moczu i smierdzi szczochami.
    Chyba sie porzygam, robię mu laske , ale rzygam .
    Rydzyk RUSKI AGENT ma wykwity na małym , chyba go odpuszcze
    przechodze do Zbyszka Ziobry , on jest młody i czysty , wiec mu zrbie loda z PO - łykiem i wylize doope .
  • ~Anonimozja Bakłażan
    (2013-12-05 21:11)
    Na otępienie, czyli demencję, cierpi obecnie około 44 milionów ludzi na całym świecie

    Z TEGO CO NAJMNIEJ POŁOWA W POLSCE!

    Skład wybranego przez tych otępialców Sejmu i Tusk z ferajną w charakterze "rządu" - to niezbite tego dowody!
  • ~StJ
    (2013-12-05 21:12)
    Juz dawno nas dopadła!! Najdobitniiej swiadczą o tym wybory 2007r!!!
  • ~czywolno
    (2013-12-05 21:20)
    Jak to precyzyjnie sformulowal już w 1932 roku niejaki Aldous Huxley (autor powiesci "Nowy wspaniały swiat" - tak, tak - ten sam, co to wprowadził do obiegu pojecie "samca alfa"!):

    "Dobrowolność niewolnictwa umysłowego u ludzi nie wynika z jego świadomej akceptacji.
    Ono po prostu nie zostaje przez nich zauważone!"

    I to jest właśnie precyzyjna diagnoza "stanu ducha" i mentalności Polaków!

Może zainteresować Cię też: