Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Oni dali radę - tobie też się uda. Znanych sposoby na niepalenie

26 kwietnia 2013, 10:31
O tym, że Jennifer Aniston jest w ciąży (a tym razem podobno rzeczywiście jest) media donosiły niezliczoną ilość razy. Jedną z fal plotek na ten temat - w 2011 roku - spowodowały zaokrąglone kształty aktorki. Ona sama wyjaśniała wówczas, że to nie ciąża, a rozstanie z paleniem. Jak mówiła, wieloletnią walkę z nałogiem pomogła jej wygrać joga.
O tym, że Jennifer Aniston jest w ciąży (a tym razem podobno rzeczywiście jest) media donosiły niezliczoną ilość razy. Jedną z fal plotek na ten temat - w 2011 roku - spowodowały zaokrąglone kształty aktorki. Ona sama wyjaśniała wówczas, że to nie ciąża, a rozstanie z paleniem. Jak mówiła, wieloletnią walkę z nałogiem pomogła jej wygrać joga. / Shutterstock
Dla jednych wyrzuty sumienia, dla innych - namowa bliskich. Niektórzy bali się o zdrowie, inni po prostu mieli dość uzależnienia. Jeszcze innym pomogło dodatkowe wsparcie - lektura czy pomoc z apteki. Zobacz, jak znani poradzili sobie z rzucaniem palenia. Już nie kopcą - skoro oni dali radę, to i Tobie się uda!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
rzucanie palenia palenie papierosy rzucenie palenia gwiazdy rzuć palenie
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama