Reklama
Reklama
Reklama

7 grzechów głównych podczas odchudzania

Dzisiaj postanowiłaś, że od jutra przechodzisz na dietę. Który to już raz? Na pewno nie pierwszy, prawda? Dobre chęci nie wystarczą, by zgubić ponadprogramowe kilogramy.
Reklama
Reklama
Tematy:
odchudzanie dieta odchudzająca odchudzić się zrzucić wagę waga ciała dieta
Reklama

Komentarze (3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • krikur
  2013-04-11 10:36
  Przestrzegam przed pastylkami "Odchudzanie" promowanymi w internecie! Dla mnie jedynym skutkiem było totalne zachwianie przemiany materii i ogromne kłopoty z zaparciami. A więc i wzdęcia. Rzeczywiście: szkoda wątroby, nerek i pieniedzy!
  0
  zgłoś
 • Beata
  2013-03-27 14:03
  Wystarczy zmienić sty życia, a gwarantuję, że dieta strukturalna w ty pomoże. Należy się trzymać pewnych zasad i zafundować sobie chociarztrochę ruchu. Jestem na tej diecie od zeszłego roku i naprawdę widzę jej pozytywne skutki. Ważne, aby dieta była zdrowa i dostarczała potrzebnych składników.
  0
  zgłoś
 • sokular
  2013-03-27 08:53
  Mniej żeru i inne manu niż dotychczas:warzyw pół kg dziennie,ryby,drób,owoce(bez bananów i winogron),raczej bez chleba,klusek,pierogów,makaronów,pizzy i żadnych słodyczy!!! efekt oczywisty za 2 miesiące.Nie doradzam żadnych chemikaliów i cudów-szkoda nerek i wątroby.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama