Oczy przed ekranem... czyli jak oglądać, by nie popsuć wzroku

| Aktualizacja:

Zarówno ekran telewizora, monitor komputera czy wyświetlacz smartfona lub tabletu mogą mieć szkodliwy wpływ na oczy. Warto wiedzieć, jak dbać o wzrok i zapobiec problemom z oczami.

wróć do artykułu
 • ~ewelina123
  (2019-09-16 11:47)
  No tu nie ma metody cudu. Czasem trzeba dać oczom odpocząć i tak to już jest. Ale w moim przypadku jak się okazało czytniki są dużo mniej męczące od tradycyjnych książek. Mam inkbooka prime hd
 • ~lolek22
  (2018-05-29 00:49)
  oczy mamy jedne więc należy o nie dbać i nie można o nich zapominać. dlatego też ja jak długo pracuje przy kompie to mam w zanadrzu krople Starazolin. Bardzo mi pomagają poprawić komfort moich oczu i je odżywić.
 • ~angolka68
  (2018-02-10 18:03)
  moja córka ślęczy nocami do matury, kupiłam jej nawet specjalną lampkę żeby odciążyć wzrok, ale martwię się, bo widzę jak coraz częściej w ciągu dnia mruży oczy i odsuwa książkę coraz dalej. nie mogę jej namówić na wizytę u okulisty, wymyśla mi, że kolejki długie, że musiałaby zwalniać się ze szkoły a teraz nie jest w stanie, bo boi się, że coś zawali. Poradżcie mi jak przemówić jej do rozumu albo co zrobić żeby trochę jej pomóc z tymi oczami
 • ~klusek
  (2017-12-02 15:14)
  Brałam lutezan jakiś czas temu i na prawdę po nim wzrok znacząco mi się poprawił. Ostrość super, zero rozmytego obrazu. Nadal go łykam bo sporo mam pracy przed komputerem a i nie zawsze mam dobre światło.
 • ~ika
  (2017-10-09 15:37)
  Przy długim siedzeniu przed komputem zaczęłam zauważać, że moja ostrość widzenia nieco się popsuła , trochę się tym zmartwiłam a poza tym oczy też zaczęły się męczyć, boleć. Wizyta u okulisty nic nie wykazała. Ale poradzono mi łykać jedną tabletkę dziennie lutezanu, po miesiącu już było lepiej, wzrok mi się tez wyostrzył ale zamierzam dlaej lykac te tabletki.

Może zainteresować Cię też: