Reklama
Reklama
Reklama

Obgryzanie paznokci, odbijanie... Te złe nawyki mogą być dobre

Od dziecka słyszymy: nie obgryzaj paznokci, nie strzelaj z palców, nie pluj... Tylko czy aby na pewno należy walczyć z tymi zachowaniami? Naukowcy mają odmienne zdanie i wyjaśniają dlaczego.
Reklama
Reklama
Tematy:
odbijanie złe nawyki plucie strzelanie z palców obgryzanie paznokci
Reklama

Komentarze (2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Kasia
  2019-11-13 10:35
  Proszę mówić za siebie. Zawsze jem śniadanie w łóżku (pracuję w domu, więc mam na to czas), a zapewniam, że nie jestem leniem ani " śmierdziuchem". Najpierw można się przecież umyć, ręce również... Talerze ustawiam na tapczanie, nie na " rozchybotanej tacy". Niczego nie rozlewam. W tym czasie oglądam też telewizję, a właściwie odtwarzam mój ukochany serial "Ranczo", dzięki czemu jestem spokojna i zrelaksowana. One mans meat is another mans poison, czyli co jednego zabije to drugiego wzmocni. Pozdrawiam.
  0
  zgłoś
 • mn
  2013-04-11 00:39
  Jedzenie w łóżku - nie ma w tym nic przyjemnego. W łóżku leży człowiek nieumyty, nieświeży, który nie załatwił potrzeb fizjologicznych i brudnymi rękami (po seksie) usiłuje jeść śniadanie znajdujące się na kolanach na rozchybotanej tacy. W łóżku pełno paprochów z jedzenia śniadania, powylewana na pościel kawa, herbata lub sok. To jest raczej koszmar lub jakaś prowizorka niż śniadanie. Śniadanie nigdy nie powinno tak wyglądać i zapewniam że nie jest to ani dobre, ani mądre ani zdrowe. Nie wiem kto to wymyślił, ale to musiał być raczej wielki leń i śmierdziuch.
  1
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama