Reklama
Warszawa
Reklama

Te zabawki zagrażają zdrowiu i życiu dziecka. Zobacz

28 października 2012, 21:33
Z regularnie prowadzonych przez polskie instytucje kontroli wynika, że nawet 1/3 dostępnych na polskim rynku zabawek nie spełnia norm, choć skala uchybień jest różna
Z regularnie prowadzonych przez polskie instytucje kontroli wynika, że nawet 1/3 dostępnych na polskim rynku zabawek nie spełnia norm, choć skala uchybień jest różna / Shutterstock
Kupowanie zabawek z niepewnego źródła, to narażanie naszych dzieci na niebezpieczeństwo. Szczególnie groźne są przedmioty z zawartością groźnych ftalanów oraz grożące uduszeniem zabawki z długimi sznurkami.
Reklama
Reklama
Tematy:
dziecko zabawka groźna zabawka niebezpieczna zabawka zabawa toksyna ftalany zatrucie

Powiązane

Reklama
Reklama

Komentarze(3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • lucek
  2012-10-29 08:13:04
  Dlaczego nie ma polskich dobrych zabawek, klocków czy zwykłego bąka, które pozwalał dziecku na rozwijające zabawy ?
  0
 • Kocham Cie Polsko
  2012-10-29 10:59:03
  skończyć z tym sprowadzaniem trujących zabawek, ciuszków, BUCIKÓW !!
  mądry polak powinien kupowac tylko polskie.WTEDY GOSPODARKA BY RUSZYŁA, LUDZIE MIELI PRACĘ Nie słuchajcie tych zgniłych KAPITALISTÓW.
  człowieku postaw na Polskę.Koniec z draństwem i **************
  0
 • Maeve
  2012-10-29 12:32:19
  Zamiast kupować niezliczoną ilość zabawek, warto zapewnić dziecku jak najczęstsze kontakty z rówieśnikami. Od pierwszych miesięcy życia! Niech maluch będzie otwarty i czerpie radość z towarzystwa, a nie przedmiotów.
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama