• ~w-23
    (2014-01-23 09:00)
    potrawy z trawy z zielonej wyspy
  • ~rita
    (2014-01-25 12:21)
    W Polsce rośnie tyle samo palm kokosowych co jabłoni, a mleko kokosowe wylewa się hektolitrami ze sklepów i supermarketów.
  • ~eedek
    (2014-01-23 01:26)
    Najchudsza jest polędwica wołowa. Cena 80zł/kg w górę w zależności od gatunku i sklepu. Nawet do 150 zł/kg. W sam raz na codzienny posiłek. Na zdrowie!!!
  • ~kkl
    (2014-01-23 02:47)
    Polska to kraj biedakow, zywiacych sie najtanszym drobiem z kurzych obozow koncentracyjnych oraz swiniami z masowej PRODUKCJI, a nie hodowli. Pisanie o wolowinie jest smieszne. Moze jeszcze pulardy, kaplony, przepiorki, ostrygi, hmoary, langusty i kawior? To wszystko tez jest bardzo zdrowe, tylko ze dla przecietnego Polaka kompletnie abstrakcyjne.
  • ~zorientowany
    (2014-01-23 13:13)
    Do~mmk~ Na polskim rynku wylacznie mieso z krow staruszek, bo miesko z bukatow-wyhodowanych przez polskich rolnikow- WPIER...JA konsumenci z krajow zachodnich. Dla Polakow zostaja OCHLAPY I ODRZUTY Z EKSPORTU!!!
  • ~tata
    (2014-01-25 22:23)
    ale kivcha
  • ~mmk
    (2014-01-23 02:32)
    Wbrew temu co ponizej pisze niejaka Milli wolowine mozna przygotowac bardzo krotko, np. w 5 minut, bo tyle sie smazy stek wolowy. Nie jest twardyn, wrecz przeciwnie, ale musi pochodzic z ras miesnych, a nie starej krowy mlecznej, ktora ma twarde, lykowate mieso. Niestety, w Polsce mozna kupic glownie taka wolowine, od krow staruszek.
  • ~gp2
    (2014-01-23 05:51)
    zielona herbata ?Ale i zielona kawa, dość już łatwo kupić.
  • ~materna
    (2014-01-29 09:58)
    Tutaj ogólnie chodzi o to, aby jeść zdrowo, rozsądnie podchodzić do diety, wprowadzać jak najwięcej zdrowej żywności. Starajcie się biegać, dużo daje także foreverslim. Najgorszym co można zrobić jest stanie w miejscu - jeśli zrobicie tą kurację z fs, to w zasadzie całkowicie odmienicie podejście do życia. U mnie to było 14 kg na minusie, a przyznam, że nigdy w takie metody nie wierzyłam.
  • ~prawda
    (2014-02-26 11:27)
    Badz wegetrianka nigdy nie jedzcie miesa a wolowiny w zadnym wypadky .Zjadacie ciala zwierzat ktore cierpia przy zabijaniu i my to puzniej cierpienia bierzemy na siebie..mieso uzaleznia jak uzywki .szkodzi na koscie.Dla mnie poprostu smierdzi.