Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Jedz te produkty, jeśli chcesz mieć lepsze wyniki w pracy

14 października 2015, 01:02
Zwykle zwracamy uwagę na to, jak dieta wpływa na ciało i czy nie powoduje niekontrolowanego przyrostu wagi. Rzadko skupiamy się na tym, że odpowiednie odżywianie może wspierać pracę mózgu
Zwykle zwracamy uwagę na to, jak dieta wpływa na ciało i czy nie powoduje niekontrolowanego przyrostu wagi. Rzadko skupiamy się na tym, że odpowiednie odżywianie może wspierać pracę mózgu / Shutterstock
Kiedy mamy spadek formy, chętnie sięgamy po przekąski – czekoladę, herbatniki lub napój energetyczny. A to kiepski pomysł, bo po szybkim zastrzyku energii, równie szybko stajemy się jeszcze bardziej zmęczeni. Warto wiedzieć, które produkty rzeczywiście poprawiają motywację i wyniki w pracy.
Reklama
Reklama
Tematy:
praca dieta koncentracja umysł "Mózg" odżywianie co jeść
Reklama

Komentarze (2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Magda
  2015-10-16 18:10
  Bardzo fajny i przydatny artykuł. Uczyłam się niedawno w na dietetyce w Progresie, w tym roku dostałam dyplom i właśnie mieliśmy zajęcia o tym co jeść żeby pobudzić się w pracy. Sama to teraz stosuję i mogę stwierdzić, że naprawdę działa!
  0
  zgłoś
 • amelia
  2015-10-14 12:11
  koleżanka stosuje takze slimcea oraz ma diete. Ogranicza kolacje i slodycze, wiecej na parze i mniej smazonego. Takie proste polaczenie dal jej spadek wagi o 7kg w 2 miesiace. Bez slimcea bylo by pewnie gorzej.
  3
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama