Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Dukan, Atkins, South Beach Diet... Zgubne diety cud

2 października 2014, 07:39
W czasach obsesji zdrowego odżywiania nowe diety powstają jak grzyby po deszczu, nie sposób je wszystkie wyliczyć, ani tym bardziej ich przestrzegać. DietBox.pl zebrał 5 najpopularniejszych diet i ocenił ich racjonalność. Okazuje się, że te najpopularniejsze potrafią nie tyle odchudzić, co wyniszczyć organizm
W czasach obsesji zdrowego odżywiania nowe diety powstają jak grzyby po deszczu, nie sposób je wszystkie wyliczyć, ani tym bardziej ich przestrzegać. DietBox.pl zebrał 5 najpopularniejszych diet i ocenił ich racjonalność. Okazuje się, że te najpopularniejsze potrafią nie tyle odchudzić, co wyniszczyć organizm / Shutterstock
Chcesz uporać się z nadliczbowymi kilogramami? Zanim zdecydujesz się na odchudzanie, zobacz, jakie są plusy i minusy popularnych diet.
Reklama
Reklama
Tematy:
Dukan dieta odchudzająca Atkink nadwaga odchudzać się dieta Dukana szczupły dieta Atkinsa otyłość odchudzanie dieta

Powiązane

Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • mucha
  2014-10-07 00:31:07
  nie ma sensu katowanie się dietami. trzeba podejść do tematu rozsądnie i trzymać dobre nawyki żywieniowe.dlatego piję soki z oleofarm. nie mają dodatku cukru ani konserwantów, więc są zdrowe :)
  0
 • Gosia
  2014-10-23 13:40:11
  Jak czytam dieta cud, to od razu wiem, że to lipa. Zgadzam się, że trzeba wybrać taką dietę, która zmieni nasze nawyki żywieniowe i będzie zdrowa.Jak jestem na dietce nykuk. Opiera się na bardzo prostych zasadach. Nie głodujemy, a waga leci w dół i zdrowo zajadamy. www.dieta-nykuk.pl. Możecie sobie poczytać. :)
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama