Francja nie będzie refundować homeopatii. Cukrowe kuleczki nie są skuteczne?

| Aktualizacja:

Brak dowodów naukowych na skuteczność cukrowych kuleczek

wróć do artykułu
  • ~Slazak
    (2019-07-11 08:36)
    Nie trzeba refundowac, ale dlaczego od razu wycofywac z rynku? Polityka moze zaglowac religia ale Homeopatia to nie tylko sprawa wiary.
  • ~zniesmaczona
    (2019-07-11 08:44)
    refundowanie homeopatii to nic przy "refundowaniu" katolicyzmu w PL...
  • ~otwieracz puszek
    (2019-07-11 08:59)
    A tak dobrze szło... największe przebicie na cukrze w historii... przy wyższych rozcieńzeniach trzeba by zeżreć cały wszechśwat zrobiony z cukru, żeby trafić na jedną cząsteczkę substancji aktywnej...
  • ~Kobieta
    (2019-07-11 09:00)
    Koncerny farmaceutyczne przy wsparciu swoich Rządów obrały sobie za cel zniszczenie prawdziwej medycyny. Kiedyś Inkwizycja odwaliła podobną robotę, wymordowali zielarki. Kto rozumie, że wszystko jest Energią i zyjemy w/wśród Energii to rozumie działanie homeopatii, bioenergoterapii, akupunktury, zielarstwa. Tragedią jest to, że zwykli ludzie, w większości, nie maja żadnej wiedzy na ten temat i nie rozumieją czym jest Energia. Idealnym rozwiązaniem byłaby ścisła współpraca medycyny akademickiej z pramedycyną. Wierzcie mi, tylko byście na tym skorzystały/li.
  • ~TCT
    (2019-07-11 10:57)
    Uwielbiam czytać opinie "homeopatofilów", że owszem, specyfiki homeopatyczne są skuteczne, tylko skuteczność ich trzeba testować odmiennie niż wszystkich innych leków.
  • ~kilop
    (2019-07-11 17:46)
    Pamiętacie moment w którym zyskała na popularności maść końska? Lekarze i farmaceuci mówili że ludzie tylko krzywdę sobie robią i śmiechu było co nie miara. Teraz na półkach w aptece maść takowa stoi na górnej półce aby była widoczna.
  • ~mkk
    (2019-07-11 21:49)
    Bo homeopatia to oszustwo, chucpa i cwaniactwo wydrwigroszy.
  • ~Madry
    (2019-07-13 10:42)
    My za to przechodzimy na leczenie homeopatyczne: śladowe dawki (dostawy) leków do aptek. Niedługo tez będziemy sami sobie stosować dawki homeopatyczne, bo ceny leków szybują. Będziemy zażywać co dziesiąta - i tez będzie dobrze.

Może zainteresować Cię też: