Stres? Grożą ci te choroby skórne

| Aktualizacja:

Trądzik nie chce zejść, na skórze pojawiają się dziwne plamy i do tego swędzi? Nie wpadaj w panikę, to nie tajemnicza choroba, a możliwe, że skutek… stresu. Życie w ciągłym napięciu obniża odporność, nasila objawy astmy, zaostrza przebieg chorób autoagresywnych, bywa przyczyną problemów sercowo-naczyniowych i trawiennych. Dlaczego nie miałoby to dotyczyć skóry?

wróć do artykułu
 • ~renia
  (2019-09-23 14:02)
  Moj syn ma lysienie i egzeme na twarzy z nerwicy lekowej.Nie moze przyjmowac psychotropow,poniewaz wywoluja u niego skutki uboczne.Nie wiemy jak to leczyc,a syn juz jest zmeczony tym stanem i pomalu zalamuje sie ,majac mysli samobojcze.Prosze nam pomoc jezeli ktos wie jak z tym walczyc.
 • ~AnnaG
  (2018-08-30 11:37)
  Ja niestety mam atopowe zapalenie skóry... nie życzę tego nikomu, no ale nic jakoś z tym walczyć trzeba. Dbam o codzienne nawilżenie skóry kosmetykami Atopis i jakoś żyję,skóra po zastosowaniu tego kremu jest w dużo lepszej kondycji.
 • ~Aneta
  (2018-04-26 13:49)
  Na stres i problemy skórne u mnie najlepiej sprawdziła się kąpiel konopna z CBD. Dziękuję teraz mężowi za to, że postanowił, że bedzięmy mieć wanne :) Po kąpieli jestem zrelaksowana, a moja skóra w końcu gładka. Kupowałam na konopiafarmacja pl - polecam szczerze\1

Może zainteresować Cię też: