Kiedy jesteś zestresowany, twój organizm reaguje tak…

| Aktualizacja:

Czujesz kołatanie serca, nogi się pod tobą uginają. Twarz płonie, ręce drżą, zaczynasz się pocić. Do tego mówisz nieskładnie i masz problemy z koncentracją. Co się dzieje? Tak działa stres.

wróć do artykułu
  • ~Kasia
    (2018-11-04 10:33)
    Sama miałam nieregularne miesiączki i znalazłam dobrego ginekologa ,mogę polecic klinikę Prima Med. Bardzo dbają tam o pacjenta i mają bardzo dobrych specjalistów.
  • ~brokuła
    (2018-10-15 11:21)
    No dla mnie te tabletki sa dobre i w takich stresowych sytuacjach jak opisujesz sie sprawdzają :) Ja brałam kilka dni i czułam wtedy spokój, zero nerwów :)
  • ~kli
    (2018-07-25 00:30)
    Wsadźcie se te tabletki ...
  • ~dannka
    (2018-06-14 21:32)
    Podobnie jak ja , w ogóle nie mam apetytu w nerwach a żeby się uspokoić to też te ziołowe tabletki mi też one pomagały dosyć szybko się uspokoić.
  • ~ulciaa
    (2018-06-07 22:28)
    Ja w nerwach też nie mam apetytu i ogólnie jestem byle nerwowa, na niczym nie mogę się skupić. Ziołowe tabletki są dobre, nervomix mi też pomaga, po nim czuję taka ulgę w klatce piersiowej, jestem uspokojona , nie senna.
  • ~warsanna
    (2018-05-14 16:46)
    Z ziołowych bardzo dobry jest nervomix control, także na bazie melisy , jest to lek dostępny bez recepty i bardzo skuteczny. Mi w takim większym i dłuższym stresie pomógł. Uspokaja, wycisza i nie usypia.
  • ~ferusza
    (2018-05-10 12:39)
    U mnie też herbatki się nie sprawdzają a ziołowe tabletki nie raz próbowałam i pomogły no i te nie uzależniają, można więc nawet dłużej pobrać.
  • ~orzechowa
    (2018-05-07 14:22)
    Mi też pomaga się uspokoić , dobrze działają te tabletki, w pracy już nie jednokrotnie pomogły :) Poza tym plusem jest to, że po nich nie jestem senna.
  • ~fulka
    (2018-03-13 16:57)
    Jak jestem zestresowana to nie mam apetytu i ogólnie na nic ochoty, albo chodzę zła. Ostatnio w pracy mamy nie fajną sytuację i to mnie właśnie stresuje. Na nerwy pomagają ziołowe tabletki, nervomix control, szybko działają no i nie uzależniają. W takich sytuacjach zawsze się sprawdza.