Wakacje bez biegunki. Jak zapobiec kłopotom żołądkowym?

| Aktualizacja:

Rozpoczął się sezon urlopowy. To czas, który spędzamy na świeżym powietrzu, zmieniamy klimat, wyjeżdżamy w odległe zakątki świata, próbujemy egzotycznych potraw. Wysokie temperatury, posiłki z nieznanego źródła i spożywanie napojów z lodem, sprzyjają zatruciom i problemom jelitowym. W jaki sposób zatem przygotować się i zabezpieczyć przed wyjazdem, aby nasz urlop, oprócz wspaniałych przygód i wypoczynku, nie zapewnił nam dodatkowych „wrażeń” w postaci biegunki?

wróć do artykułu
 • ~kasztan
  (2018-10-31 23:28)
  mi bez problemu pomógł Debutir na problemy związane z biegunkami. po prostu teraz moje jelita pracują regularnie i jak w zegarku. do tego wypróżniam się normalnie i żadne biegunki mi nie straszne.
 • ~werenik
  (2018-10-30 19:55)
  O wakacjach bez biegunki i zaparć i wzdęć to jeszcze do niedawna nie miałam co myśleć. Wszędzie mi towarzyszyły. Prawdopodobnie mam IBS albo jakieś nietolerancje pokarmowe, jestem w trakcie diagnostyki. Ale łykam od kilku tygodni debutir z maślanem sodu w kapsułach i jest lepiej. Biegunki i ból odpuściły i ogólnie jelita coraz lepiej pracują.
 • ~marzena
  (2018-08-17 15:12)
  ja to przez ibs mam straszne biegunki i zaparcia naprzemienne, pomaga mi na to preparat intesta i właściwa dieta oczywiści, dzięki intescie nie mam problemów z jelitami i bez obaw jeżdżę na wakacje kiedy chce :)
 • ~Aguśka
  (2018-08-14 12:26)
  Probiotyki są bardzo ważne dla dorosłych i dzieci. A tym bardziej dla takich malutkich u których flora bakteryjna dopiero się buduje. Dlatego ja FFbaby swojej córci dawałam, żeby jako wcześniakowi uzupełnić jej tę florę, co przekłada się potem na lepszą odporność.