Kampania ma na celu zwiększenie świadomości Polek w zakresie wiedzy na temat własnego zdrowia oraz zachęcenie do wykonywania profilaktycznych badań.

Reklama

- Zdrowie jest najważniejsze, dlatego tak istotna jest profilaktyka. Należy odłożyć strach i zadbać o swoje zdrowie. Systematyczne badania, to świadome życie! – podkreśla Krystyna Wechmann, prezes Federacji Stowarzyszeń Amazonki i jedna z ambasadorek akcji „Sekrety Życia”.

- Lecz żeby dbać o to zdrowie trzeba poświęcić sobie choć chwilę, być świadomą siebie, swojej wartości, realizować swoje marzenia, znać swoje mocne strony i przede wszystkim zawsze myśleć pozytywnie. I o tym wszystkim przypominają kobietom nasze ambasadorki. Pamiętajcie o tym nie tylko dziś, lecz przez cały rok – przypomina Krystyna Wechmann.

Kampania propaguje wizerunek kobiety nowoczesnej, mądrej i świadomej własnych możliwości. Akcja skierowana jest do wszystkich kobiet z całej Polski, bez względu na wiek i miejsce zamieszkania.

Kampania „Sekretów Życia” jest wspierana przez 12 znanych, lubianych i szanowanych kobiet, które jako Ambasadorki reprezentują jeden z „Sekretów życia”:

Przejmij kontrolę nad swoim życiem – Dorota Gawryluk

Kochaj siebie, a będziesz kochaną – Monika Kuszyńska

Masz marzenia? Działaj! – Marzena Rogalska

Myśl pozytywnie! – Alicja Majewska

Każdy dzień witaj uśmiechem – Anna Wyszkoni

Jesteś piękna – uwierz w to! – Anna Popek

Zasługujesz na miłość i szacunek – Maria Szabłowska

Odkryj swoje mocne strony – Agata Młynarska

Twoje zdrowie jest najważniejsze – Krystyna Wechmann

Świętuj nawet najmniejszy sukces – Katarzyna Cerekwicka

Reklama

Bądź pewna swojej wartości – Olga Borys

Pamiętaj: kobiecość to siła! – Olga Bończyk

Pierwsza odsłona kampanii przypadła na jesień 2012 roku i cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem kobiet oraz mediów. Zapoczątkowała ogólnopolską dyskusję na temat świadomego życia kobiet.