Jedz makaron na noc. Nowa DIETA, muzułmańska

| Aktualizacja:

Wielka miska parującego makaronu przed snem? To nie koszmar dietetyka, a nowa dieta, oparta na posiłkach muzułmanów. Naprawdę działa!

wróć do artykułu
  • ~mariolka
    (2012-11-14 09:55)
    Pasta party, oczywiście.
  • ~amen
    (2012-11-14 08:13)
    Bo głodowali cały dzień, a że nie jest to społeczeństwo siedzące, więc mimo tej michy mieli ujemny bilans energetyczny. Przestańcie ludziom wciskać bzdury na zamówienie producentów makaronów. To wcale nie jest zdrowe. To jest tak samo zdrowe jak OKRESOWA głodówka (a taka jest w czasie Ramadanu) i nie są to żadne rewelacje, a wy do tego dopisujecie idiotyczne wnioski.
  • ~sokular
    (2012-11-14 08:19)
    Tak ale z ciemnej-gruboziarnistej mąki i krótko gotowany (al-dente) 2 godz.przed snem.
  • ~Tade
    (2012-11-14 08:58)
    Opowiadanie o niezdrowych kolacjach to bzdura. Zawsze mówiono o jedzeniu dużego śniadania, a potem już coraz mniej. Nie wiem jak najedzony do syta na śniadanie może zabrać się porządnie do roboty? Po jedzeniu można co najwyżej odpocząć lub się zdrzemnąć.
  • ~zdzichho
    (2012-11-14 09:15)
    A czy dieta muzułmańska nie przewiduje przypadkiem codziennego padania plackiem na podłogę i mamrotanie jakiś zabobonów pod nosem?
  • ~lunatyk
    (2012-11-14 09:29)
    Dziennikarze fajansiarze nie zapomnijcie wysrać się w dzień po wieczornym makaronie . To jest b.ważne wg. scjentologów.
  • ~mariolka
    (2012-11-14 09:55)
    Makaron to podstawa diety każdego biegacza. Przed maratomen "pasta oarty" jest wręcz obowiązkowe.
  • ~vh
    (2012-11-14 10:22)
    Makaoron podobnie jak inne wyroby z maki to weglowodany owszem ale nie proste jak cukry a zlozone - ich rzoebranie na czesci proste zajmuje organizmowi znacznie wiecej czasu i energi niz cukrow, do tego sam proces jest dosc powolny i w zwiazku z tym nie ma hustawki insulinowej ktora poajwia sie po zjedzeniu cukrow - poziom cukru we krwi jest stabilny, makaron daje poczucie dlugo utrzymujacej sie sytosci i rzeczywiscie dostarcza duzo energi - wie to kazda osoba majaca stycznosc z intensywnym wysilkiem fizycznym - nie ma lepszej rzeczy przed ostra jazda na rowerze jak 2 godziny wczesniej zjesc maakron z serem - wtedy ma sie nadmiar energui i mozna krecic naprawde dlugo...
    Podobnie z ziemniakami - sa wartosciowym zrodelm weglowowdanow zlozonych, daja dlugotrwale uczucie sytosci i ograniczaj laknienie - zamiast lisci salaty zjedz dwa upieczone ziemniaki - bedzie i zdrowo i smacznie a przy okazji znacznie korzystniej w ogolnym bilansie.
  • ~grubaska
    (2012-11-14 11:34)
    Mój kuzyn od młodości przez cały dzień prawie głoduje natomiast kolacje zjada obfite zakańczając ciastem lub czekoladą, nie ma brzucha ma figurę 40 latka a jest 60+. Uważam, że dla każdego organizmu inna dieta i nic tu nie wymyślą najtęższe głowy. Więc jedzmy na co mamy ochotę tylko w małych ilościach, a będzie smacznie, zdrowo i taniej.
  • ~mika
    (2012-11-14 11:45)
    do zdzichho
    kazda religia ma swoje zabobony, twoja tez
  • ~nana
    (2012-11-14 12:33)
    CO ZA KOMPLETNE BZDETY!!

    MUZULMANIE I MAKARON???
  • ~e-Dziadek
    (2012-11-14 12:42)
    Nie wiem czy to jest prawda, jeżeli muzułmanie w czasie ramadanu przez cały dzień głodują a wieczorem jedzą makaron to nic dziwnego że chudną.
    Ja schudłem 15 kg w ciągu roku, dzięki herbacie PU-ERH, jadłem to co zwykle i piłem 3/4 kubki herbaty dziennie. Polecam.
    A z tym makaronem to jestem niedowiarkiem. Wydaje mi się że ktoś promuje tutaj makaron.
  • ~basiula
    (2012-11-14 13:34)
    jasne.jem dopiero po 19-stej i najczęściej makaron.Przez 15 lat nie miałam sposobu na schudnięcie.TERAZ JEM WIECZOREM SPORO I EFEKT ZARĄBISTY.
  • ~mm
    (2012-11-15 12:24)
    Kazdy, kto bedzie glodowal przez caly dzien (nie wolno nawet niczego pic) i zje jeden posilek dziennie, ten schudnie. Nie ma znaczenia czy makaron czy cos innego.

    Ciekawe od kiedy muzulmanie jedza makaron??? Czyzyby kaszka kus-kus (semul) zostala zalicznona do kategorii "makarony"?