Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Ice Bucket Challenge. Dla tych chorych oblewamy się zimną wodą

18 września 2014, 00:06
Aby budować świadomość społeczną dotyczącą stwardnienia zanikowego bocznego powstała akcja Ice Bucket Challenge. Polega na tym, że jej uczestnik wylewa sobie na głowę zimną wodę oraz wpłaca pieniądze na konto organizacji działających na rzecz chorych na ALS (m.in. opracowujących kuracje neurologiczne). Wskazuje także trzy kolejne osoby, które powinny wziąć udział w akcji w czasie 24 godzin od nominacji
Aby budować świadomość społeczną dotyczącą stwardnienia zanikowego bocznego powstała akcja Ice Bucket Challenge. Polega na tym, że jej uczestnik wylewa sobie na głowę zimną wodę oraz wpłaca pieniądze na konto organizacji działających na rzecz chorych na ALS (m.in. opracowujących kuracje neurologiczne). Wskazuje także trzy kolejne osoby, które powinny wziąć udział w akcji w czasie 24 godzin od nominacji / Shutterstock
O chorych na stwardnienie zanikowe boczne jest teraz głośno dzięki akcji Ice Bucket Challenge. Czym jest to bezwzględne schorzenia, komu najbardziej zagraża i jakie ma objawy?
Reklama
Reklama
Tematy:
Ice Bucket Challenge oblewać zimną wodą ALS stwardnienie zanikowe boczne

Powiązane

Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Demaskator
  2014-09-18 13:29:37
  Największą karierę robi zimna woda z kubła..
  0
 • Łukasz M
  2014-09-18 03:02:57
  Wylej na siebie wodę, ale nie wspieraj ALSY, ale inną podobną organizację (dla zainteresowanych: amerykańskie stowarzyszenie ALSA, na które zbierane są pieniądze, prowadzi badania używając linii komórkowej uzyskanej poprzez zniszczenie życia nienarodzonego dziecka). Oto inne podobne organizacje, które nie prowadzą doświadczeń na embrionach, np: The Midwest Stem Cell Therapy Center (MSCTC) at the University of Kansas (wiecej w poście poniżej)!!!
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama