Sanatorium na NFZ w 2025. Będzie można wyjechać dwa razy w roku? Ministerstwo nie planuje zmian
to okazja do podreperowania zdrowia, indywidualnie dobranemu leczeniu i rehabilitacji, a także wypoczynku. w zależności od województwa i uzdrowiska to . Według danych, które przedstawił Maciej Karaszewski, dyrektor Departamentu Lecznictwa w Ministerstwie Zdrowia, dzięki wprowadzeniu e-skierowań, znacznie się skrócił. Przed pandemią pacjenci czekali na wyjazd do uzdrowiska nawet kilka lat. Czas oczekiwania znacząco różni się pomiędzy województwami. Najkrócej - od 3 do 7 miesięcy - czeka się w województwie warmińsko-mazurskim, opolskim, lubelskim oraz kujawsko-pomorskim. Najdłużej - 10-11 miesięcy - w województwie mazowieckim, małopolskim czy śląskim.
O wyjazd do sanatorium Jak informuje "Fakt", w nowym roku Ministerstwo Zdrowia nie planuje skracać okresu karencji. Oznacza to, że - - zakomunikował urząd.
Sanatorium na NFZ w 2025. Ile razy w roku można wyjechać? Wytyczne
Brak zmiany przepisów w oznacza, że utrzymane są aktualne wytyczne, które mówią o tym, - - czytamy na stronie NFZ.
Dziennikarka i redaktorka ze specjalizacją w tematyce kobiecej, społecznej i lifestylowej
Absolwentka filologii polskiej oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Doświadczona dziennikarka, reporterka, redaktorka, wydawca i PR-owiec. Jej obszarem zainteresowań są sprawy kobiet - zarówno te ważne, jak i te prozaiczne. Autorka licznych newsów, artykułów, reportaży i wywiadów. Od początku kariery zawodowej związana z mediami internetowymi. Specjalizuje się w zarządzaniu zawartością serwisów internetowych, SEO i marketingu treści. Publikowała w Wp.pl, Magazyn.wp.pl, Kobieta.wp.pl, Polki.pl, Viva.pl. Była redaktorka prowadząca serwisów internetowych So-magazyn.pl oraz So-design.pl.