Zdrowa alternatywa dla Dukana? Dieta OXY

Jeśli lubisz jeść kefir z otrębami, koktajle mleczne i pierś z kurczaka gotowaną na parze, dieta OXY raczej przypadnie ci do gustu. Zwłaszcza że działa skutecznie, a nie zagraża zdrowiu tak jak dieta Dukana.

wróć do artykułu
  • ~Czerwony Kubeczek
    (2014-01-17 14:27)
    Najbardziej podoba mi się to, że dieta wykorzystuje żurawinę:) to jest meega. Moja babcia zawsze mówiła, że ona jest na wszystko... i proszę, okazuje się, że odchudza:))) osobiście byłam na tej diecie i polecam:))
  • ~kasial
    (2014-01-17 14:31)
    aaaaaaaaaaa!! znam tą dietę, już jakiś czas noszę się z zamiarem, zeby ją kupic, w sumie tylko wypłata mnie od tego powstrzymywała, ale jak tylko dostanę kasę, to od razu zamówie, ciekawe czy skuteczna, a słysząłm juz wiele dobrego, tylko, muszę sama się przekonac :)
  • ~Kamila
    (2014-01-17 14:36)
    "Każda faza diety OXY trwa tydzień, ale efekty zobaczysz już po pierwszych dniach. Jedząc wyłącznie produkty białkowe (mięso, ryby, nabiał), będziesz szybko zrzucała nadliczbowe kilogramy." Ciekawe jakie efekty są już widoczne po pierwszych dniach... ktoś? coś?
  • ~ania
    (2014-01-17 14:44)
    Najlepszy sposób: odżywiać się zdrowo (wcale nie mało) i ruszać się. Można też grać w odchudzanie np na takich stronach jak http://slank.pl
  • ~kabulina
    (2014-01-17 17:36)
    dla mnie zurawina jest troche jakby za słodka, ale korzystam z niej bo wiem, ze działa cuda :)
  • ~hili
    (2014-01-17 20:45)
    @kabulina: za slodka? może jakąś dosladzaną kupowałaś?
  • ~Kabulina
    (2014-01-18 23:18)
    Wiesz co, ja kupuje przeważnie w markecie Piotr i pawle, taka ichniejsza, cenowo wyglada ok, stad mój wybór, ale w składzie nie miała cukru, czytałam specjalnie.
  • ~Basia
    (2014-02-04 10:33)
    witam
    Ja z mężem stosuje ta dietę i przez 3 tygodnie stosowania ja schudłam 7,5 kg a maż 14 kg wiec działa i nie chodzimy wcale głodni. Rewelacja!!!
  • ~dieta
    (2014-02-16 22:44)
    Takie rzeczy to ja właśnie zjadam ale nic nie chudnę ale seler pomidorem jem na wieczór co wy na to.
  • ~dietetyk bella
    (2014-02-17 18:55)
    no ekstra tylko to trudne nie podjadać i być sumiennym wjedzeniu. musimy zwrócić uwagę że trudno odzwyczaić się od podjadania słodkiego między posiłkami trzeba być naprawdę zdeterminowanym i ta dieta ma nam pomóc w schudnięciu a nie zrobić wszystko za nas. to zależy od naszej woli i zaangarzowania ile włożymy w ćwiczenia a dopiero później możemy wprowadzić tą dietę.
  • ~dietetyk bella
    (2014-02-17 18:57)
    trzeba pracować a nie polegać tylko na diecie. dieta ma tylko pomóc a nie zrobić wszystko za nasa.
  • ~Hania
    (2014-02-23 10:31)
    Ja Dukana nie próbowałam ponieważ naczytałam sie że jest szkodliwy mimo, że skuteczny. Jednak przekonałam się do innej fajnej i skutecznej diety. Allevo. Dieta jest super zbilansowana, w saszetkach mamy gotowe produkty dostarczające wszystkiego co organizm potrzebuje. bardzo smaczne zupki jak domowe, koktajle jak ze świeżych owoców, shake czekoladowy i batoniki na pocieche dla łasuchów. Dieta smaczna, mega szybka w przygotowaniu, pożywna i zapychająca.A skuteczność oceniam na5. po miesiącu miałam 5 kg mniej i nie odnotowałam efektu jojo.
  • ~Dagooshya
    (2014-02-24 22:35)
    Ja jestem teoretycznie już po diecie 3D Chili. Polega ona przede wszystkim na jedzeniu 5 posiłków dziennie i wielu różnych przypraw (zielonych- np. bazylia, oregano; czerwonych- chili, słodka i ostra papryka; i żółtych - imbir, kurkuma). W tym wypadku 3D nie oznacza 3 faz ogolnie, tylko trzy fazy w ciągu dnia (które reguluje się właśnie tymi przyprawami). tak naprawdę niczego sobie nie odmówiłam, (poza ziemniakami niestety, ale czasem jak nikt nie patrzy pozwalam sobie na skok w bok;)), wręcz niektórych posiłków nie daję rady zjeść sama. Schudłam całkiem sporo i zatrzymałam się myślę że na idealnej dla mnie wadze (48 kg przy 160cm, mam 24 lata). Cały czas jem posiłki z tej diety bo są naprawdę smaczne czuję się dzięki nim najedzona i pełna energii (oczywiście odrobinę podrasowałam poszczególne dania, między innymi zamiast mrożonych mieszanek warzywnych robię świeże). Wspomnę, że niedawno miałam operację nogi więc na okrągło siedzę w domu a mimo to schudłam :) Naprawdę polecam. Teoretycznie dieta jest płatna, ale w sieci można znaleźć wiele przepisów ... ;) Powodzenia wszystkim!
  • ~mia5
    (2014-02-26 14:20)
    To przepraszam, czym to sie różni od Dukana ??? Tez na początku samo białko... Stosowała dukana ale bez fazy uderzeniowej tzn. od razu jadłam warzywa. jem tak cały czas już 3 lata - dodałam tylko owoce. Utrzymuje wagę i uważam że jest to zdrowa dieta.
  • ~marzena
    (2014-03-05 11:15)
    a gdzie dostanę tą diete i ile kosztuje
  • ~luki
    (2014-03-15 14:01)
    Witajcie nie ma co stosowac jakichs gotowych diet.
    Wystarczy jesc czesto i w ograniczonych ilosciach. Jem 5 posilkow na dzien 1.do 200 kcal 2. Do 400 kcal 3. Do 200 kcal 4. Ok 400 kcal 5.do 300 kcal do tego jakies cwiczenia aerobowe rowerek skakanka brzuszki pompki itd. Dokladnie nie chce pisac planu zywieniowego i treningowego bo sam sobie go dopasowywalem pod siebie. Moj wzrost 190cm. Waga przy rozpoczeciu w styczniu 105 kg aktualnie waze 86 kg w sumie po 2 miesiacach wiec wystarczy chciec. Oczywiscie zarazila sie ode mnie cala rodzina i rowniez sa ladne efekty. Wystarczy poczytac po sieci o produktach. Odlozyc slodycze ale nie calkowicieo zywiscie mam wyznaczone dni na slodycze. No i owoce tez ograniczyc bo niestety fruktoza rowniez nie sluzy ale po treningach do podniesienia poziomu insuliny w organizmie owoce sa jak znalazl.
  • ~Franek - były pilot
    (2014-03-16 23:38)
    Przepraszam ale niektórzy Szanowni Państwo kłamiecie lub nie mówicie całej prawdy o szybkim odchudzaniu. Nie jest możliwe aby w bezruchu oraz przy kilku, nawet pięciu posiłkach dziennie chudnąc kilkanaście kilogramów w ciągu dwóch miesięcy. Prowadziłem odchudzanie pijąc tylko wodę przez dwadzieścia dni z równoczesnym wykonywaniem pracy biurowej. Schudłem tylko 6 kilogramów i 60 dkg. Skuteczniejsze odchudzanie wykonałem pokonując pieszo trasę długości około 420 km w ciągu 13 dni stosując ograniczone spożycie: litr mleka na dobę, wodę, pół bochenka chleba, owoce dzikiej róży, jabłko, gruszkę, zielony ogórek, kolba kukurydzy lub pomidor zerwany z pola. Schudłem tylko 13 kilogramów a miałem wówczas 45 lat. Nie użyłem ani jednej tabletki odchudzającej. Do tej podróży przygotowywałem się około 2 miesięcy stosując ćwiczenia fizyczne - marsze po powierzchni trawiastej około 5 km dwa razy w tygodniu, 10 wejść po schodach na 12 piętro budynku dwa trzy razy w tygodniu oraz trzy głodówki: trzydniową, czterodniową i pięciodniową. Niosłem na plecach mały bagaż o ciężarze około 6,5 kg. Spałem w szałasach w sianie, w kopkach siana, w stodołach chłopskich na słomie i snopkach żyta, a także na polu pod warstwą przegniłej słomy ręcznie zebranej na ścierniskach. Podczas marszu odpoczywałem wielokrotnie mniej więcej co dwie godziny śpiąc na brzuchu lub na boku lewym, prawym. W takiej pozycji człowiek wytrzymuje (ucina) około 40 minutową drzemkę, potem wstrząsa go zimno i trzeba prostować bolące nogi i ruszać w dalszą drogę. Bolą nogi, bolą różne mięśnie. Odchudzanie bardzo męczące, jednak zdrowe i dobrze wpływające na samopoczucie. Nie wierzę tym blagierom, którzy spożywając kilkakrotny posiłek w ciągu dwóch miesięcy chudną 14 a nawet 20 kilogramów. Jeżeli takie zjawisko występuje, to denat musi spożywać jakieś przyśpieszające pigułki - jak Marit Bjorgen... ale taka metoda to nie dla mnie.Współczuję wszystkim walczącym z nadwagą. To trudny problem dla tysięcy ludzi. Najprostszy sposób to zapisać się na pieszy obóz lub tematyczną wielodniową pieszą wycieczkę - dla wierzących na pielgrzymkę. Proszę komentatorów by nie kłamali za kilka groszy reklamując płatne diety. To nieuczciwe. Pozdrawiam Szanownych Czytelników życząc aby do stu lat życia utrzymywali sylwetki zbliżone do widoku telewizyjnych modelek.
    Pozdrawiam wszystkich cierpiących na nadwagę .
  • ~Franek - były pilot
    (2014-03-17 00:02)
    Basia2014-02-04 10:33

    "witam
    Ja z mężem stosuje ta dietę i przez 3 tygodnie stosowania ja schudłam 7,5 kg a maż 14 kg wiec działa i nie chodzimy wcale głodni. Rewelacja!!!"
    WSTYDŹ SIĘ BASIU za ten cytat i nie wciągaj w kłamstwo męża.
    Przeczytaj mój komentarz i uderz się w pierś. Kiedyś jeden z amerykańskich pilotów będąc w Polsce buńczucznie stwierdził, że jego kolega zestrzelony w pierwszej wojnie kuwejckiej, przeszedł w ciągu siedmiu dni po pustyni 200 km i schudł 20 kg. Gdy zapytaliśmy a skąd brał wodę na pustyni, oświadczył, że to wcale nie było tak. Szedł sobie wzdłuż strumienia wodnego a nie po gorącej pustyni i schudł kilka kilogramów...
    Taką wartość ma Twoje oświadczenie. Ciekawe ile za to otrzymałaś pieniędzy lub ile takich "cud-dietek" wcisnęłaś ludziom, nie mówiąc, że ich zwyczajnie trujesz pa - Kłamczuszko..
  • ~Barbara
    (2014-03-27 23:27)
    Hejka. Czy będąc na tej diecie będę mogła biegać? :) Uwielbiam to robić, a czytałam że w pierwszej fazie nie można wykonywać żadnych ćwiczeń którym towarzyszy intensywny wysiłek fizyczny. DLACZEGO???
  • ~kaka
    (2014-03-30 22:06)
    super -tylko przy diecie oxy pampersy miejcie przy sobie! -do kazdego posiłku 750 ml płynu trzeba wypic i jesc każdemu by się odechciało. Bez WC w pobliżu masakra

Może zainteresować Cię też: