Rzecznik Praw Dziecka: Nieszczepienie narusza prawa dziecka

| Aktualizacja:

Wszelkie działania, których konsekwencją byłoby obniżenie wskaźników wyszczepialności dzieci w Polsce, są z całą pewnością niekorzystne i zaprzeczają podstawowemu prawu dziecka do ochrony jego życia i zdrowia – uważa rzecznik praw dziecka Marek Michalak.

wróć do artykułu
 • ~lilka
  (2018-11-08 22:59)
  Zwolenników obowiązkowego szczepienia dzieci finansują koncerny produkujące szczepionki. Zwolenników dobrowolnego szczepienia dzieci finansują koncerny produkujące antybiotyki i leki ratujące życie.
 • ~janus
  (2018-11-08 22:54)
  Powód autyzmu? 1/ zabawki 2/ komórki 3/ internet - tablety, notebooki. 4/ TV... Zabiegani rodzice zastąpili więź psychiczną więzią fizyczną (ale nie międzyludzką, a rzeczy). Nastąpiło rozluźnienie kontaktów międzyludzkich. I tych pomiędzy rodzicami i dziećmi i tych pomiędzy dziećmi. Dzieci, a szczególnie ich część o słabszej psychice przeniosła się do równoległego świata. Fizycznie tkwią w naszym, mentalnie w świecie ułudy.
 • ~przymus szczepien to ludobójstwo
  (2018-11-08 21:47)
  Przymusowe szczepienia dzieci, które zabijają i okaleczają , to zbrodnie przeciw ludzkości i za nie powinni siedzieć na dożywociu lub być straceni wszyscy wciskacze szczepień.