Co pomaga walczyć z nadwagą? Bakterie jelitowe i niższa temperatura

| Aktualizacja:

Obniżenie temperatury otoczenia może pomóc obniżyć wagę ciała. Są na to nowe dowody. Kiedy bowiem przebywa się w chłodzie, flora bakteryjna jelit zmienia się i może pomóc w walce z nadwagą - uważają polscy badacze, którzy zbadali to zjawisko na myszach.

wróć do artykułu
 • ~Jola
  (2016-07-25 08:43)
  Ja wiem swoje, każdy proszek co ma magicznie i szybko odchudzać to trucizna. Odchudza to tylko nasze zdrowie i portfele. Wiem po sobie. Odchudzać się to trzeba wiedzieć jak to zrobić. Ja stosowałam dietę 1000 kalorii, Dukana, Kwaśniewskiego. Efekty na krótko straszne jojo i do tego pojawiły się problemy z nerkami i wyniszczenie organizmu. Teraz wiem, ze sama dieta i cudowne środki niczego nie załatwią. To musi być cały system oparty na wiedzy. Zapoznajcie się z ksiązką Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii, tam piszą jak działa naprawdę nasz organizm obalają mity na których żerują inni. Od 7 miesięcy odchudzam się systemem fizjologicznym zgodnie z tą ksiązką. Mam 16 kg mniej bez jojo i czuję sie świetnie. Wyniki krwi wróciły do normy i chce mi sie żyć. Naprawdę lepiej wiedzieć co i jak robić bo można zrobić sobie krzywdę...
 • ~KUBUŚ PUCHATEK
  (2016-07-29 20:48)
  ...co pomaga w walce z .. - 1/2 ŻARCIA!
 • ~pamela
  (2016-07-19 10:28)
  Jestem bardzo zadowolona z tego co osiągnełam stosując suplement slimcea. Schudłam, czuje się dużo lepiej. Nauczyłam się inaczej jeść, jeść zdrowo więc utrzymuje już wagę. Dzięki Slimcea schudłam ponad 10kg przez 3 miesiące czyli okres kuracji.
 • ~narnia
  (2016-07-23 15:38)
  rozpoczynam dietę dobrze wiedzieć czego unikać przed ćwiczeniami. Suplementacje mam na naturalnych składnikach, therm line hydrofast. Zależało mi by miała sinetrol, czyli wyciąg z cytrusów i z ******* czarnego. Ćwiczenia mam dopasowane przez trenera personalnego.
 • ~klara
  (2016-08-09 10:10)
  przy opalaniu warto pomyśleć o tym aby nie uszkodzić sobie skóry. na to pomocny jest preparat Sunea Skin. Chroni skórę, a przy tym przyśpiesza efekt opalania. Regularne stosowanie wydłuża efekt opalenizny na wiele tygodni..
 • ~spoko
  (2016-08-09 18:50)
  wujek jak uciekał z niemieckiego obozu jenieckiego ważyl 63kg, jak z Syberii dotarł do Andersa to miał 48 kg, coś w tym jest
 • ~Maciej
  (2017-09-27 01:30)
  Ja znów kilkukrotnie spotkałem się z opinią, że w walce o prawidłową wagę warto korzystać z pomocy psychoterapeutów. Czy zgadzacie się z tym stwierdzeniem? Jeśli tak, to czy moglibyście polecić mi psychoterapeutę,do którego mógłbym się udać? Czy wizyta w warszawskiej klinice psychiatrycznej, Psychomedic (Tel.: 22 253 88 88) jest dobrym pomysłem? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?