Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Gdzie padają rekordy w codziennym spożywaniu kalorii? RANKING

17 listopada 2015, 00:17
Według ekspertów WHO otyłych jest aż 400 milionów ludzi na całym świecie, zaś nadwagę ma blisko 1,6 miliarda dorosłych. Ten problem szczególnie szybko rozprzestrzenia się w krajach wysoko rozwiniętych. Wzrost występowania otyłości i nadwagi w dużym stopniu spowodowany jest przez złe nawyki żywieniowe, m.in. spożywanie za dużej ilości kalorii
Według ekspertów WHO otyłych jest aż 400 milionów ludzi na całym świecie, zaś nadwagę ma blisko 1,6 miliarda dorosłych. Ten problem szczególnie szybko rozprzestrzenia się w krajach wysoko rozwiniętych. Wzrost występowania otyłości i nadwagi w dużym stopniu spowodowany jest przez złe nawyki żywieniowe, m.in. spożywanie za dużej ilości kalorii / Shutterstock
Amerykanie, Azjaci, a może Europejczycy? Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, Chin czy Polski? Zobacz, kto pochłania najwięcej kalorii. Możesz się zdziwić!
Reklama
Reklama
Tematy:
spożycie kalorii odchudzanie nawyki żywieniowe odżywianie kalorie dieta tyć nadwaga otyłość

Powiązane

Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • annage
    2015-11-17 10:08:07
    przed końcem roku chciałam wyglądać dobrze, z myślą o sylwestrze ponieważ mam uraz po zeszłorocznym na którym wyglądałam fatalnie i czułam się przez to zła na siebie że tak się zaniedbałam. W tym roku dlatego po wakacjach sięgnełam po Slimcea. Stosowałam 3 miesiące i udało mi się zrzucić sporo wagi. Około 14kg. Wyglądam teraz jeszcze lepiej niż kilka lat temu.
    1
    pokażodpowiedzi (1)
Reklama

Zobacz więcej

Reklama