Tak rośnie medyczna marihuana. Wkrótce będzie zalegalizowana
1 Substancją, która odgrywa kluczową rolę w medycznej marihuanie, jest kannabinoid CBD. Wykazuje właściwości terapeutyczne w przebiegu takich schorzeń, jak astma, stwardnienie rozsiane, padaczka, choroba Leśniowskiego-Crohna, migrena, nowotwory, przewlekłe bóle różnego rodzaju, choroba Alzheimera czy choroba Parkinsona. Łagodzi również skutki chemioterapii, a także sprawdza się w leczeniu psychoz, stanów lękowych oraz w wychodzeniu z uzależnień.
PAP/EPA / GPO HANDOUT
2 Do czego można stosować marihuanę określaną mianem medycznej? Przede wszystkim do leczenia bólu i jako środek przeciwdrgawkowy. Terapeutyczne konopie indyjskie działają również przeciwwymiotnie i przeciwzapalnie. Naukowcy potwierdzają także ich skuteczność w leczeniu głodu alkoholowego, kokainowego i heroinowego.
PAP/EPA / GPO HANDOUT
3 Substancją, która odgrywa kluczową rolę w medycznej marihuanie, jest kannabinoid CBD. Wykazuje właściwości terapeutyczne w przebiegu takich schorzeń, jak astma, stwardnienie rozsiane, padaczka, choroba Leśniowskiego-Crohna, migrena, nowotwory, przewlekłe bóle różnego rodzaju, choroba Alzheimera czy choroba Parkinsona. Łagodzi również skutki chemioterapii, a także sprawdza się w leczeniu psychoz, stanów lękowych oraz w wychodzeniu z uzależnień.
PAP/EPA / GPO HANDOUT
4 Do czego można stosować marihuanę określaną mianem medycznej? Przede wszystkim do leczenia bólu i jako środek przeciwdrgawkowy. Terapeutyczne konopie indyjskie działają również przeciwwymiotnie i przeciwzapalnie. Naukowcy potwierdzają także ich skuteczność w leczeniu głodu alkoholowego, kokainowego i heroinowego.
PAP/EPA / GPO HANDOUT
5 Substancją, która odgrywa kluczową rolę w medycznej marihuanie, jest kannabinoid CBD. Wykazuje właściwości terapeutyczne w przebiegu takich schorzeń, jak astma, stwardnienie rozsiane, padaczka, choroba Leśniowskiego-Crohna, migrena, nowotwory, przewlekłe bóle różnego rodzaju, choroba Alzheimera czy choroba Parkinsona. Łagodzi również skutki chemioterapii, a także sprawdza się w leczeniu psychoz, stanów lękowych oraz w wychodzeniu z uzależnień.
PAP/EPA / GPO HANDOUT
6 Do czego można stosować marihuanę określaną mianem medycznej? Przede wszystkim do leczenia bólu i jako środek przeciwdrgawkowy. Terapeutyczne konopie indyjskie działają również przeciwwymiotnie i przeciwzapalnie. Naukowcy potwierdzają także ich skuteczność w leczeniu głodu alkoholowego, kokainowego i heroinowego.
PAP/EPA / GPO HANDOUT
7 Substancją, która odgrywa kluczową rolę w medycznej marihuanie, jest kannabinoid CBD. Wykazuje właściwości terapeutyczne w przebiegu takich schorzeń, jak astma, stwardnienie rozsiane, padaczka, choroba Leśniowskiego-Crohna, migrena, nowotwory, przewlekłe bóle różnego rodzaju, choroba Alzheimera czy choroba Parkinsona. Łagodzi również skutki chemioterapii, a także sprawdza się w leczeniu psychoz, stanów lękowych oraz w wychodzeniu z uzależnień.
PAP/EPA / GPO HANDOUT
8 Do czego można stosować marihuanę określaną mianem medycznej? Przede wszystkim do leczenia bólu i jako środek przeciwdrgawkowy. Terapeutyczne konopie indyjskie działają również przeciwwymiotnie i przeciwzapalnie. Naukowcy potwierdzają także ich skuteczność w leczeniu głodu alkoholowego, kokainowego i heroinowego.
PAP/EPA / GPO HANDOUT
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję