Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Dziewczynki połączone głowami. Chirurdzy sprawdzają, czy można je rozdzielić

7 sierpnia 2017, 07:20
Rabeya Islam i Rokeya Islam leżą w szpitalu w stolicy Bangladeszu, Dhace. Czuwa przy nich ich mama, Taslima Khatun, z zawodu nauczycielka. Kobieta jest dobrej myśli i wierzy, że chirurgom uda się bez szwanku rozdzielić jej córki.
Rabeya Islam i Rokeya Islam leżą w szpitalu w stolicy Bangladeszu, Dhace. Czuwa przy nich ich mama, Taslima Khatun, z zawodu nauczycielka. Kobieta jest dobrej myśli i wierzy, że chirurgom uda się bez szwanku rozdzielić jej córki. / PAP/EPA / ABIR ABDULLAH
Rabeya i Rokeya są pogodnymi dziewczynkami, chętnie się uśmiechają i są skore do zabawy. Niestety, są połączone głowami. Chirurdzy zastanawiają się, czy jest szansa na przeprowadzenie operacji rozdzielenia sióstr syjamskich bez dokonania uszczerbku na ich zdrowiu. Jeśli okaże się, że tak, będzie to niezmiernie trudne przedsięwzięcie.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
bliźniaczki syjamskie bliźnięta syjamskie rozdzielenie Bangladesz Chirurdzy

Powiązane

Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Stiff
  2017-08-07 13:28:37
  O Boże , życzę maleńkim dziewczynkom aby się im udało
  0
 • Jan S.
  2017-08-09 14:25:52
  Te dzieci też Bóg stworzył i jak tu wierzyć w JEGO nieomylność
  1
Reklama

Zobacz więcej

Reklama