Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Stop! Tak, siedząc przy komputerze, niszczysz zęby

6 listopada 2013, 21:55
Wiele nawyków niszczących zęby powiązanych jest z pracą w biurze, gdzie przebywamy w określonej pozycji, przy otoczeniu sprzętów i akcesoriów, z których niejednokrotnie korzystamy w niekonwencjonalny sposób. Problem w znacznym stopniu dotyczy także studentów, uczniów i graczy komputerowych
Wiele nawyków niszczących zęby powiązanych jest z pracą w biurze, gdzie przebywamy w określonej pozycji, przy otoczeniu sprzętów i akcesoriów, z których niejednokrotnie korzystamy w niekonwencjonalny sposób. Problem w znacznym stopniu dotyczy także studentów, uczniów i graczy komputerowych / Shutterstock
Stanowisko przed komputerem to nie ring, w którym łatwo stracić zęby. Okazuje się jednak, że niektóre z zachowań, często niekontrolowanych, przyczyniają się do sukcesywnego pogarszania stanu zębów.
Reklama
Reklama
Tematy:
stomatolog dentysta zeby dbać o zęby

Powiązane

Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Tyrion Lannister
  2013-11-07 13:14:33
  A niedawno pisaliście, że te miliony bakterii to pożyteczne bo organizm stymuluje przez to układ odpornościowy. Kolejny dowód na to, że piszecie same pierdoły. Jednego dnia tak, drugiego na odwrót. Nie jesteście warci mojego czasu.
  0
 • Tyrion Lannister
  2013-11-07 13:19:21
  Dodam jeszcze jedno. Z tego artykułu wynika, że zębów pod żadnym pozorem nie należy używać, a pokarmy przyjmować wyłącznie w stanie płynnym. Dobrze jest też nigdy nie otwierać ust, bo mucha wlatując tam do środka może nam wybić wszystkie zęby.
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama