Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Australijczycy walczą z paleniem

22 listopada 2011, 15:01
Plakietka ostrzegająca przed chorobami zębów i dziąseł
Plakietka ostrzegająca przed chorobami zębów i dziąseł / PAP/EPA / DEPARTMENT OF HEALTH AND AGEING
Australijskie ministerstwo zdrowia szykuje nową kampanię antynikotynową. Plakietki z takimi drastycznymi zdjęciami pokazującymi skutki palenia nikotyny wkrótce pojawią się na pudełkach z papierosami w Australii. W ten sposób australijskie władze chcą jeszcze bardziej utrudnić reklamę marek tytoniowych. Przy takich plakietkach na pudełkach zostanie na nią niewiele miejsca.
Reklama
Reklama
Tematy:
nikotyna kampania antynikotynowa Australia palenie

Powiązane

Reklama

Komentarze (1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • LAS
    2011-11-23 03:47
    Oddziały onkologiczne w szpitalach są wypełnione po brzegi chorymi na raka płuc, którym nie można pomóc. Dlaczego ludzie decydują się na przedwczesną śmierć paląc papierosy ??? Przecież wiadomo, że oprócz nikotyny w papierosach jest mnóstwo różnego rodzaju trucizn. Palacz nie tylko zatruwa siebie, ale osoby z którymi przebywa, szczególnie dzieci. Znam babcię, która ciągle paliła papierosy w obecności wnuczki cierpiącej na astmę. Wiele wizyt u babci kończyło się na zabieraniu wnuczki przez pogotowie ratunkowe. Babcia tłumaczyła się, że miała przyjemność w paleniu papierosów i że nikt nie miał prawa jej ograniczać tej przyjemności
    0
    zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama