Adele występuje w serii koncertów organizowanych w Las Vegas. W czasie swojego pierwszego występu w 2024 roku rozmawiała z publicznością o swoich najbliższych planach, między innymi o tym, jak planuje spędzać wakacje. Przy okazji podzieliła się informacjami o stanie swego zdrowia – poinformował portal „Hello!".

Reklama

W październiku świat obiegły wyznania brytyjskiej piosenkarki, autorki takich hitów jak „Easy On Me”, „Hello” czy „Someone Like You”, która zdradziła swoim fanom, że zmaga się z problemami z kolanami. Przyznała również, że doskwiera się „poważna rwa kulszowa w lewej nodze”, która wynika z uszkodzenia jednego z tak zwanych dysków w kręgosłupie.

Mówiąc o dyskopatii, Adele wspomniała, że zdarzało się, że z powodu dolegliwości z nią związanych musiała się „czołgać” po podłodze, a ból pleców dokucza jej przez połowę jej życia. Ból ten nasilał się zwykle z powodu stresu lub niewłaściwej postawy – powiedziała w wywiadzie udzielonym magazynowi „The Face” w roku 2021.

W ostatni weekend artystka po koncercie w Las Vegas przyznała, że jej problemy ze zdrowiem jeszcze się nie skończyły. Zwykle nie robię postanowień noworocznych, ale chcę zbudować mięśnie tułowia, a moim ostatecznym celem jest nauczyć się wykonywać salto w tył bez odczuwania bólu – powiedziała, cytowana przez portal „Hello!”.

Zdecydowałam, że w tym roku chcę osiągnąć szczytową formę fizyczną – zapowiedziała. Stwierdziła, że chciałaby kontynuować przemianę, jaką przeszła jakiś czas temu. Adele zrzuciła wiele kilogramów, chcąc między innymi zadbać o swoje zdrowie i sprawność fizyczną.

Zrobiłam to kilka lat temu i czułam się fantastycznie, ale wiem, że mogę stać się silniejsza, ponieważ osiągnęłam już tak wiele. Potem popadłam w lenistwo – oceniła piosenkarka i dodała: Więc zacznę znowu ćwiczyć, aby całkowicie naprawić plecy.