Szumowski: Leki są już w Polsce, zostały dostarczone do hurtowni

| Aktualizacja:

Leki są już na terenie Polski, dostarczone do hurtowni, za chwilę będą przekazywane dalej – zapewnił w czwartek minister zdrowia Łukasz Szumowski, odnosząc się do problemów z dostępnością do niektórych leków. To jest problem techniczny, wynika z globalizacji rynku – dodał.

wróć do artykułu
  • ~Wyborczyni PiS-u
    (2019-07-11 12:49)
    Tylko modlitwa a nie tzw leki i szczepionki!
  • ~miś
    (2019-07-11 13:10)
    Jak tylko dadzą gdzieś du_y, to szukają mafi i zaostrzają kary. Najlepsza wymówka, paluszek i główka.
  • ~Zks
    (2019-07-11 13:41)
    W katolickim państwie dojnej zmiany leki są niepotrzebne. Wystarczy szczera modlitwa w intencji, najlepiej opłacona w kościółku i zdrowiejemy.
  • ~Queen
    (2019-07-11 13:42)
    Wystarczyło że Chińczycy zamknęli jedną fabrykę chemiczną w której kupowano substancję do produkcji leków i tragedia gotowa , nawet wojny nie trzeba. A tu wszyscy się trzęsą nad siecią 5G od Hłałeja.
  • ~ad mortem defaecatam
    (2019-07-11 14:17)
    Wypisz, wymaluj, PRL (bis, a raczej pis) pełną gębą. Statki z pomarańczami z Kuby płyną już do polskich portów...
  • ~urwał
    (2019-07-11 15:00)
    Kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa. Ministerstwo twierdzi że dany lek jest dostępny mimo że nie są np. dostępne konkretne, niezbędne pacjentom dawki - a z tych dostępnych nie mogą skorzystać. Ale nazwa leku się zgadza, można chwalić się sukcesem...
  • ~Pradziad
    (2019-07-11 15:18)
    No dzieki Bogu, a juz myslalem ze bede musial zdy ha ha ha ha chac. Czy my zawsze bylismy tak zalezni od Chin?
  • ~reforma pisich
    (2019-07-11 16:41)
    skraca życie . Od wielu lat średnia długość życia Polaków systematycznie się wydłużała , teraz od trzech lat drastycznie się skraca !!! Żyjemy coraz krócej i krócej !!! Czy ta reforma była wprowadzana świadomie i w założeniach miała przynieść taki efekt !!!
  • ~Dm 2
    (2019-07-11 22:58)
    Przedtańcie narzekać. Biały Anioł jak mówi, że lekarstwa są, to one są. Szkoda tylko, że nie mówi gdzie one są, do którego kraju mamy po nie jechać/płynąć lub lecieć i czy zwrócą koszty podróży po te leki.