Brak leków w aptekach. FAKTY i MITY na temat kryzysu lekowego

| Aktualizacja:

Są kłopoty ze zdobyciem preparatów na nadciśnienie, choroby tarczycy, astmę, alergię i cukrzycę. Zaczyna brakować także leków onkologicznych i neurologicznych. Zebraliśmy FAKTY i MITY na temat kryzysu lekowego.

wróć do artykułu
  • ~77
    (2019-07-10 12:22)
    Leków brakuje przez nieudolność rządu PiS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Jaro
    (2019-07-10 10:34)
    Przyczyny braku leków, to nie nasz problem. Po to jest rząd, żeby problemy rozwiązywał, a mieli na to 4 lata. Co zrobili?
  • ~Zorro
    (2019-07-10 11:36)
    Nieudolna pisowska sitwa doprowadzi do śmierci kolejne tysiące Polaków. O tych, którzy umierają z braku nowoczesnych terapii onkologicznych i kardiologicznych, które są standardem w krajach cywilizowanych, nikt nawet nie wspomina...
  • ~komprador z pcimia
    (2019-07-10 10:22)
    Oj tam, oj tam. Klasyk mówił, że rząd się sam wyżywi a w tym przypadku, że się sam wyleczy.
  • ~NOR
    (2019-07-10 12:33)
    Czy droga pietruszka to tez wina rzadu PIS ? Apteki i produkcja lekow sa prywatne , to o co wam chodzi gamonie ? Aptekarz tez nie zamawia lekow z zapasem na lata , bo sie zepsuja , zamawia tyle ile moze sprzedac . W USA byla zmowa cenowa i Izraelska firma TEVA moze zaplacic miliardy za spekulacje cenowe w Polsce chyba tez dziala .
  • ~reforma pisich
    (2019-07-11 13:31)
    skraca życie . Przez wiele lat statystyczna długość życia Polaków systematycznie rosła , od trzech lat drastycznie spada i spada !!! Żyjemy coraz krócej !!!
  • ~bertsi
    (2019-07-10 11:48)
    Polskie władze niewiele mogą zrobić w sprawie produkcji leków. Nikt nie jest w stanie zabronić sprzedawać leki polskim producentom kupcom z innych krajów UE którzy zapłacą więcej. Natomiast transakcję wiązaną: mu wam obniżymy podatki, a wy będziecie sprzedawać tylko na polski rynek zakwestionuje UE. Sprawę produkcji substancji czynnych w Europie może rozwiązać tylko Komisja Europejska, a z inicjatywą mógłby wystąpić np. Tusk
  • ~J. Mal
    (2019-07-10 19:51)
    PiS bezczelnie kłamie że w Europie jest problem z lekami. Pracuje w Czechach i kupuje leki całej rodzinie. W Niemczech pracuje mój brat leczy się na cukrzycę, nie ma żadnych problemów z lekami.
  • ~Bartek
    (2019-07-10 14:28)
    Jak będę zarabiał tyle co w Niemczech to tez mogę u nich kupować leki .
  • ~hjhgh766
    (2019-07-10 11:31)
    Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : sites.social/andrzej2

Może zainteresować Cię też: