Popyt na marihuanę większy niż możliwości dostawcy. Zniknęła z aptek w ciągu kilku dni

Partia 7 kg konopi medycznych sprowadzonych na nasz rynek przez firmę Spectrum Cannabis zniknęła z aptek w ciągu kilku dni. A gdyby nie ścisła reglamentacja, towaru zabrakłoby po paru godzinach.

wróć do artykułu
  • ~Mark Twain
    (2019-02-10 21:12)
    Co to jest 7 kilogramów w skali państwa? Jaka to więc sensacja?
  • ~SeventySeven
    (2019-02-10 21:51)
    Co za glupota kupowac z Canada. Firma Spectrum urzywaja te same nasiona z Holland i Spain co karzdy w Polsce moze kupic. W Canada jest legalnie rekreacyjnie, 30g suszu w kieszeni na ulicy, i jakos Canada sie nie wali, ludzie nie chodza na packani jak straszyli. Czesi jak zawsze sa madrzejsi od polakow.
  • ~wracz
    (2019-02-10 22:06)
    Kto wie co dzieje się na oddziałach onkologicznych i jakie numery mają karty onkologiczne to niczemu nie będzie się dziwił. No może poza dziennikarzami, którzy "wpadają w szał" sensacji
  • ~Przes
    (2019-02-10 22:30)
    Indoeuropejska rzecz - a propos konferencji o Iranie to w perskim "kanab" w lacinie cannabis.Znana Scytom i Slowianom
  • ~prokanadol
    (2019-02-11 04:34)
    przestancie pisac bzdury kanadyjskie sa najlepsze!!! drogie sa bo sa importowane z niemiec!!!! tak monisterstwo nie imporuje bezbosrednio tylko kupuje przez posrednika. tym posrednikiem sa Niemcy jak im mozna ufac zwlaszcza z maryska. tylko mafia rzadowa pozwolila by ten absurd byl prawdziwy. nastepna mafia za PiS.
  • ~Szprotka
    (2019-02-11 12:41)
    Teraz kolej na "haszysz medyczny".
  • ~k-j
    (2019-02-12 07:52)
    19 % THC stostosunkowo mało dla suszu? Co to za mutant? Najsilniejszą odmianą parę lat temu była white widow z zawrotną ilością THC na poziomie 8 %, a teraz 19 to stosunkowo słaba odmiana i produkują mocniejsze? Powinni wymyślić inną nazwę dla tych specyfików, bo konopie to już są tylko z wyglądu liścia.
  • ~partt44
    (2019-02-14 00:17)
    Za Komuny o wiele mniej ludzi chorowalo na raka lub grype i nie bylo problemu z narkotykami.... a teraz taka "Demokracia"