Kobiety też łysieją po męsku! Jak uratować i z powrotem zagęścić włosy?

| Aktualizacja:

Jeśli myślisz, że łysienie to domena naszpikowanych testosteronem facetów, to jesteś w błędzie. Dolegliwość ta dotyczy ok. 20 proc. dorosłych kobiet. Jak uniknąć utraty naszego kobiecego atutu oraz na powrót odzyskać burzę loków?

wróć do artykułu
 • ~Xin
  (2019-05-16 14:05)
  Artykuł zaczął się profesjonalnie, a zakończył na ordynarnej reklamie transplantologii. Większość problemów z włosami da się rozwiązać farmakologicznie oraz odpowiednią pielęgnacją. Bez stresu, warto dokładnie analizować treści i cedzić bzdury, także te powielane przez młodych lekarzy, niestety.
 • ~alisa
  (2019-03-18 22:44)
  mi na łysienie pomagają tabletki biotebal z dużą dawką biotyny. Biotyna ma takie właściwości, że hamuje wypadanie włosów i do tego jeszcze pobudza ich porost
 • ~Kinga
  (2018-12-19 13:00)
  U mnie zabieg przeszczepu włosów sparwdził się bardzo dobrze, zabieg bezbolesny z miejscowym znieczuleniem. Blizny po zabiegu nie są widoczne , a sprawnośc do regeneracji powraca w kilka dni.. Zabieg robiłem u dr Tomasza Mierzwińskiego z Bona Dea w Krakowie.
 • ~Beata
  (2018-12-11 21:22)
  Ja używam dobrych kosmetyków takich jak kevin murphy. Chodze na farbowanie włosów do swoje kosmetyczki Ani Pióro z Hairdressr w Krakowie i mi doradziła te kosmetyki, również u niej je kupuję. Jak chodzi o farbowanie włosów to bardzo dobrze to robi, zawsze mam równomiernie rozłożoną farbę i efekt długo sie utrzymuje koloru.
 • ~Małgorzata
  (2017-03-29 19:51)
  Do niedawna ja też byłam łysa, nie ze względu na stres czy stosowanie nieodpowiedniej diety po prostu miałam chemioterapię. A wtedy wiadomo włosy wypadają. Żeby z powrotem stać się kobietą używałam toniku hairmedic na ich porost. Może produkt nie należy do najtańszych, ale był skuteczny. W lusterku przeglądałam się rzadko, ale po 4 tygodniu stosowania małe odrosty włosów się pojawiały.
 • ~kotek
  (2017-01-10 21:14)
  Łysina dodaje uroku. Ale na pewno nie Krystynie Pawłowicz.