Myślisz, że to migrena? Możesz być w błędzie

| Aktualizacja:

Nagły i utrzymujący się ból głowy wcale nie musi być objawem migreny. Coraz częściej wskazuje się inną przyczynę tej dolegliwości - chorobę okluzyjną.

wróć do artykułu
 • ~Aneta
  (2015-09-14 19:50)
  Dlatego tak ważna jest wizyta u neurologa. Nie ma co zwlekać, jak ból utrzymuje się kilka dni. Ja przez jakiś czas bałam się, że mój ból może być spowodowany guzem, naciekiem, czy grzyb wie czym. Naoglądałam się za dużo House’a. Lekarz mnie uspokoił, wysłał na badania i wydał werdykt – migrena. Przepisano mi leki, które zażywam, gdy jest naprawdę bardzo źle. Na co dzień staram się pić dużo wody, zdrowo się odżywiać i kłaść wcześniej spać. Szczerze? Pomaga :) Dużo zdrowia wszystkim!
 • ~Klara
  (2015-10-18 11:38)
  szkoda że pan doktor nie wspomniał o głównej przyczynie zgrzytania zębami jaką jest stres, niezły specjalista
 • ~kratka
  (2016-04-14 23:46)
  właśnie dlatego unikam seriale medyczne. naoglądam się, a potem wyobrażam sobie Bóg wie co… zgadzam się, że w takich przypadkach lekarz jest niezbędny. a co do migreny, zawsze warto założyć dzienniczek, np. na abcmigrena, żeby zapisywać swoje obserwacje i móc ją kontrolować.
 • ~patrycja976
  (2018-07-05 16:24)
  Odkąd zaczęłam zdrowiej się odżywiać i wysypiać a do tego stosować urządzenie Cefaly do neurostymulacji, moje ataki migrenowe na szczęście uspokoiły się. Radzę każdej osobie, która cierpi na migrenę zwrócić większa uwagę na swój tryb życia, no i niebywale pomocne jest też cefaly, więc je również polecam!