Celebrytka pokazała, jak trenuje w systemie Les Mills. Ten program ćwiczeń dostępny jest w Polsce od niedawna. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza jego trzy odmiany: połączenie jogi, tai chi oraz pilatesu (Bodybalance), wzmacniający serce trening oparty na elementach sztuk walki karate, taekwondo, kung fu, kick boxing, muay tai oraz tai chi (Bodycombat), a także program ćwiczeń siłowych ze sztangą, odbywających się w rytm muzyki (Bodypump).

Reklama

Edyta Herbuś postawiła jednak na trening Les Mills Grit Series. Na prezentacji połączonej z konferencją pokazała, jak ćwiczy. Ten intensywny 30-minutowy zestaw ćwiczeń całego ciała z użyciem talerzy, sztang, stepów maksymalnie podnosi tętno, ale jak przekonują instruktorzy, mogą go trenować również początkujący miłośnicy fitnessu.

Program ćwiczeń dostępny jest w Polsce od niedawna / Materiały Prasowe / Marcin Dlawichowski

Z reguły nie ćwiczę z obciążeniem, ale lubię ruch, jestem otwarta na nowe wyzwania, oczekuję zabawy. Biorę tę sztangę na klatę - żartowała Edyta Herbuś.

Zdaniem instruktorów stosowanie tej metody pozwala spalić nawet 1000 kalorii w czasie jednej sesji. Efekty ponoć są widoczne nawet po jednym, dwóch treningach w tygodniu.

Efekty są widoczne nawet po jednym treningu / Materiały Prasowe / Marcin Dlawichowski