Cała prawda o łysieniu – fakty i mity

| Aktualizacja:

Według globalnych statystyk ponad 35 proc. mężczyzn doświadcza łysienia. Jednocześnie na temat ten krąży wiele mitów i stereotypów, które wprowadzają w błąd lub zniechęcają do działania. Szampon do włosów lub olejek z węża cofną utratę włosów? Blizny po przeszczepie są zawsze widoczne? A włosy wyglądają sztucznie? Eksperci mówią, jaka jest prawda i co możesz zrobić, by zachować włosy jak najdłużej.

wróć do artykułu
 • ~Kamila
  (2018-04-04 13:22)
  Kiedyś używałam odżywki, dietę też stosowałam, niestety jestem przerażona stanem moich włosów i kilka dni temu kupiłam odżywkę Hasna na wypadające włosy. Jak na razie , a minęło 7 dni włos przestały mi lecieć garściami. Zobaczę jak będzie dalej.
 • ~ulula
  (2018-03-13 13:51)
  mój mąż miał z tym problem to go wysłałam na zabieg mikropigmentacji microghaar i całe szczescie! Z lysiną juz nie było zartów-mnie się mąż już tak średnio taki podobał, a on na siebie to już wcale nie chciał patrzeć. Byłam z nim przy zabiegu i widziałam ze to nic strasznego, zdecydowanie bezpieczniejesze niz przeszczep- bo przeszczep to operacja normalnie, a mikropigmentacja to nic takiego ;)
 • ~Tomi
  (2017-08-30 13:09)
  zobaczcie sobie lepiej urządzenia laserowe hairmaxa. grzebień albo opaska stymulująca prawidłowy wzrost włosów. Ja jestem zachwycony.
 • ~Ina
  (2017-05-20 12:55)
  Lysa glowa u mezczyzny znaczy duzo testosteronu w krwi. Ten hormon jest tzw hormonem meskosci, aktywnosci seksualnej i zdrowej muskulatury!

Może zainteresować Cię też: