Uważaj na migające ekrany! Jak światło elektroniki wpływa na wzrok?

| Aktualizacja:

Podobno migające ekrany tabletów i telefonów komórkowych fatalnie wpływają na nasz wzrok. Czy to prawda? Jak powinniśmy dbać o oczy?

wróć do artykułu
 • ~marek55
  (2018-07-31 02:31)
  uważam na oczy. jakiś czas temu, po takim kilkunastogodzinnym maratonie w pracy przy kompie nad excelem moje oczy odmówiły posłuszeństwa. strasznie mnie bolały i aż takie ciapki latały mi przed oczami. od tamtej pory nie ma mowy żebym nie zrobił sobie w pracy kilku odpoczynków dla oczu i żebym nie zakroplił ich np. starazolinem. Wtedy mają szansę się zregenerować.
 • ~alikos
  (2018-01-22 14:15)
  pracuję od wielu dzień w dzięń przed komputerem, na oczach się to odbiło, bo częście bolały, pękały mi naczynka, trudno było coś już wieczorm poczytac, byłem na kontroli u okulisty, wzrok mi ni poleciał ale zalecił mi brać lutezan przez parę miesięcy, widzę poprawę, oczy rzadziej bola, jakoś tez lepiej wyglądają bez popękanych żyłek, warto sobie od czasu do czasu taką kurację witaminową zrobic
 • ~singa
  (2018-08-31 18:55)
  ekrany, ekrany, wszędzie ekrany. na szczęście ludzie wymyślili coś takiego jak krople Starazolin. Dzięki nim moje oczy mogą się regenerować przy ciągłej pracy z komputerem.