Grypa szaleje! Więcej zachorowań niż rok wcześniej o tej samej porze

| Aktualizacja:

W październiku odnotowano ponad 458 tys. zachorowań i podejrzeń zachorowań na grypę - wynika z danych Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny. To o ponad 92 tys. więcej niż rok wcześniej o tej samej porze.

wróć do artykułu
 • ~fake news
  (2017-11-07 00:15)
  Jesli to prawda, tzn. do Polski na na Ukraine przyslano szczepionki z zywymi wirusami, ktore mialy rozpetac epidemie grypy.. Podejrzewam jednak, ze pod grype podciaga sie zwykle przeziebienia I katary.
 • ~~Yeti
  (2017-11-27 15:56)
  My Polacy mamy taki nawyk, dodam, że dość powszechny a zarazem niebiezpieczny w konsekwencji: zazywanie kilku róznych preparatów "przeciwgrypowych" jednoczesnie, nie zwracajac uwagi na to, ze zawieraja te sama substancje aktywna. Warto wyraznie podkreslic, ze te wszystkie grypexy, koldrexy, ferwexy i inne cuda to nie sa lekarstwa na przeziebienie! Pozwalaja co prawda zlagodzic objawy przeziebienia, ale nie zwalczaja wirusa. Są takie homeopatyczne ekstrakty CBD + CBDa 6%, które w takich stanach infekcyjnych i różnych powikłaniach radzi sobie bardzo dobrze i nie faszeruje się żadną chemią. Tutaj jest najtańsza wysyłka, sprawdziłem: konopiafarmacja*pl , mam nadzieje że komuś pomogłem. Pozdrawiam
 • ~żart
  (2017-11-28 21:23)
  Na grypa to najlepszy Agrypa (Marek Wipsaniusz). Zmarł 12 roku p.n.e. w Kampanii w wieku 51 lat. August uhonorował go wspaniałym pogrzebem i pochówkiem w Mauzoleum Augusta.
 • ~zart
  (2017-11-28 21:53)
  Grypa szaleje, dupsko głupieje.

Może zainteresować Cię też: