Marka Powermed oferuje Inteligentne Urządzenia Domowe oparte o innowacyjne technologie stosowane w celach medycznych do użytku prywatnego. Jako jedyna na rynku proponuje konsumentom urządzenie filtrująco-czyszczące, które eliminuje z powietrza alergeny, pyłki oraz groźne dla życia wirusy grypy grupy A, do której zalicza się wirusy ptasiej grypy, świńskiej grypy i wirusy H1N1.
Reklama
"Stawiamy na profilaktykę zdrowotną. Wiadomo, że lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego najczęściej kupowane urządzenie marki Powermed klienci cenią za przydatność w zapobieganiu chorobom cywilizacyjnym takim jak alergia i groźne odmiany grypy. Jako jedyni na świecie skuteczność naszego urządzenia mamy potwierdzoną certyfikatem TÜV" – mówi Dariusz Młynarczyk, dyrektor marki Powermed.
Patenty zastosowane w produkcji urządzeń Powermed pozwalają na eliminację alergenów zwierzęcych, zarodników grzybów i pleśni. Badania potwierdziły oczyszczanie powietrza z gronkowca, a nawet bakterii coli. Potwierdzają to uzyskane certyfikaty, m.in. renomowanych niemieckich firm Intertek oraz TÜV Rheinland.
Wysoka jakość produktów oraz certyfikaty zdrowotne zdecydowały o nominacji marki Powermed do tytułu JAKOŚĆ ROKU 2011. "To dla nas duże wyróżnienie, które motywuje nas do dalszych działań w dziedzinie jakości. Chcemy ciągle rozwijać innowacyjność produktów oraz utrzymać pozycję lidera na rynku" – mówi Marek Kubiczek, właściciel Powermed World Union.