Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Co jeść, by zachować zdrowie? Konkretne propozycje

2 marca 2016, 22:53
Swoje propozycje daje dr Michael Greger, autor książki „How not to die” - o diecie, która zapobiega przedwczesnej śmierci. Według niego każdego dnia trzeba zjeść jedną porcję z konkretnej grupy warzyw I owoców
Swoje propozycje daje dr Michael Greger, autor książki „How not to die” - o diecie, która zapobiega przedwczesnej śmierci. Według niego każdego dnia trzeba zjeść jedną porcję z konkretnej grupy warzyw I owoców / Shutterstock
Żyjąc w pośpiechu, często jemy niedbale. Zapominamy o cennych produktach lub sięgamy po ich niewystarczającą ilość. Dlatego warto mieć ściągawkę, ile czego należy spożywać.
Reklama
Reklama
Tematy:
dieta posiłek menu składniki odżywianie zdrowie

Powiązane

Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • agate
    2016-03-03 14:49:32
    są takie sytuacje, takie organizmy że nieraz nie ma opcji schudnąć bez pomocy suplementów. Wiem po sobie i w pełni stoje murem za tego typu rozwiązaniami. Mi Slimcea bardzo pomogły, bez nich na prawdę dalej bym męczyła się najróżniejszymi dietami z mizernym efektem. Dzięki Slimcea schudłam i problem minął a czuje się o wiele lepiej dzięki temu.
    0
    pokażodpowiedzi (1)
Reklama

Zobacz więcej

Reklama