Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

5 najzdrowszych rzeczy z konopi

2 czerwca 2016, 22:31
Z roku na rok rośnie grupa polskich rolników, którzy decydują na wiosnę obsiać swoje pola konopiami włóknistymi. To dobra wiadomość dla osób dbających o zdrową dietę. Konopie to roślina, która zapewnia pełnowartościową, zdrową żywność. Co ciekawe - można z nich robić także materiały na ubrania, papier, a nawet wyleczyć się z uciążliwych dolegliwości natury fizycznej i psychicznej. A czy wiecie co konkretnie w konopiach jest takie zdrowe?
Z roku na rok rośnie grupa polskich rolników, którzy decydują na wiosnę obsiać swoje pola konopiami włóknistymi. To dobra wiadomość dla osób dbających o zdrową dietę. Konopie to roślina, która zapewnia pełnowartościową, zdrową żywność. Co ciekawe - można z nich robić także materiały na ubrania, papier, a nawet wyleczyć się z uciążliwych dolegliwości natury fizycznej i psychicznej. A czy wiecie co konkretnie w konopiach jest takie zdrowe? / Shutterstock
Po latach wraca moda na konopie włókniste. Uprawia je coraz więcej polskich rolników, a wyroby z nich zyskują coraz większą popularność w naszych kuchniach. Nic dziwnego – bo ta roślina to prawdziwe źródło zdrowia!
Reklama
Reklama
Tematy:
marihuana konopie olej konopny leczyć marihuaną

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • siala
    2016-09-03 11:37:20
    Ogromna kasa której Państwo nie chce wziąć . A kto pali maryśke to z dużym prawdopodobieństwem palił będzie a dilerka tylko się modli by nie zalegalizować.Czasami myślę że CI przy korycie stracili by interes gdy by było legalne.
    0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama