Warszawa
Reklama

10 największych mitów na temat mózgu. Czas je obalić

6 stycznia 2020, 15:14
Badania funkcjonowania mózgu przeprowadzone za pomocą emisyjnego tomografu pozytonowego (PET) i funkcjonalnego rezonansu magnetycznego (fMRI) wykazały, że wszystkie obszary mózgu są aktywne - jedne bardziej, drugie mniej (w zależności od tego, co robimy)
Badania funkcjonowania mózgu przeprowadzone za pomocą emisyjnego tomografu pozytonowego (PET) i funkcjonalnego rezonansu magnetycznego (fMRI) wykazały, że wszystkie obszary mózgu są aktywne - jedne bardziej, drugie mniej (w zależności od tego, co robimy) / Shutterstock
Pewnie słyszałeś opinię, że wykorzystujemy mózg tylko w 10 proc. To jeden z najczęściej powtarzanych mitów, ale niejedyny. Zobacz, jakie teorie narosły wokół umysłu.

Powiązane

Reklama
Reklama
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Reklama
Zobacz
Reklama