Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Ciało zdradza, jak bardzo jesteś zestresowany. Symptomy

8 listopada 2015, 22:26
Dietetyczka Charlotte Watts tłumaczy w serwisie dailymail.co.uk, jakich składników odżywczych brakuje osobom, które żyją w stresie. Podpowiada, jak uzupełnić niedobory
Dietetyczka Charlotte Watts tłumaczy w serwisie dailymail.co.uk, jakich składników odżywczych brakuje osobom, które żyją w stresie. Podpowiada, jak uzupełnić niedobory / Shutterstock
Żyjąc w stresie, tracimy niezbędne składniki odżywcze, co często odzwierciedla się w naszym wyglądzie oraz zdrowiu. Białe plamki na paznokciach, pękające kąciki ust to tylko niektóre objawy niedoborów.
Reklama
Reklama
Tematy:
zdenerwować się zajady stres zdenerwowanie
Reklama

Komentarze (1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • waldi
  2015-11-08 23:31
  polskie mohery raus ZE OBERSCHLESIEN!
  Jerzy Gorzelik, przewodniczący Ruchu Autonomii Śląska, o polsce i Śląsku: "Dać polsce Śląsk to tak, jak dać małpie zegarek. No i po 80 latach widać, że małpa zegarek zepsuła."
  A małpy to się trzyma w klatkach albo na łańcuchu!
  Jaki jest JEDYNY sukces polskiej gospodarki? Wyżebrane Niemieckie pieniądze z EU..
  Był Majdan w Kijowie - czas na Śląski Majdan, polskie mohery raus ze Śląska!
  poloki to ta sama rasa co ruskie! to slurzonce, białe murzyni, polak to makumba dla pana Niemca!
  Mój Majster tak mówi polki to się nadają ino na P Putzfrauen albo Prostituirte -sprzątaczki albo prostytutki, a poloki ino na Penner - menele i racjo mo!
  najwienksze szczenscie dla polaczka to zbierac smieci u Niemieckiego Bauera potem kupic stary Niemiecki Volkswagen albo Opel, przyjechać nim Niemieckom Autobahnom i sie chwalic nim u innych polaczkow!
  Glück auf, Oberschlesien bleibt deutsch!
  8
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama