Tutaj będziemy leczyć chorych z wirusem Ebola. Szpitalna izolatka w Krakowie
1 Każda izolatka posiada osobne wejście, węzeł sanitarny, specjalny system filtrów powietrza, okienko do podawania posiłków i śluzę z prysznicem.
PAP / Stanisław Rozpdzik
2 Okienko do podawania jedzenie do boksu Meltzera - specjalnej izolatki przystosowanej do izolowania osób z ciężkimi chorobami zakaźnymi.
PAP / Stanisław Rozpdzik
3 Placówka posiada dwa takie pomieszczenia, w których mogą przebywać pacjenci zarażeni np. wirusem Ebola. Dotychczas leczono tu osoby m.in. z sepsą meningokokową i ptasią grypą.
PAP / Stanisław Rozpdzik
4 Śluza prowadząca do boksu Meltzera - specjalnej izolatki przystosowanej do izolowania osób z ciężkimi chorobami zakaźnymi w Klinice Chorób Zakaźnych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
PAP / Stanisław Rozpdzik
5 Wnętrze boksu Meltzera - specjalnej izolatki przystosowanej do izolowania osób z ciężkimi chorobami zakaźnymi w Klinice Chorób Zakaźnych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Szpital posiada dwa takie pomieszczenia, w których mogą przebywać pacjenci zarażeni np. wirusem Ebola. Dotychczas leczono tu osoby m.in. z sepsą meningokokową i ptasią grypą.
PAP / Stanisław Rozpdzik
6 Każda izolatka posiada osobne wejście, węzeł sanitarny, specjalny system filtrów powietrza, okienko do podawania posiłków i śluzę z prysznicem.
PAP / Stanisław Rozpdzik
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję