Koktajl cyjanku z arszenikiem. Zobacz jak papieros niszczy mózg

| Aktualizacja:

W Wielkiej Brytanii pojawiła się właśnie bardzo sugestywna reklama obrazująca, jak palenie papierosów rujnuje zdrowie. Zobacz WIDEO.

wróć do artykułu
 • ~dymek
  (2014-01-02 02:29)
  Nie papieros a sposób jego produkcji tz,mokry, nasączanie chemia,farba
  drukarska/4500/ rożnych rakotwórczych składników byle zysk był..
 • ~anty k..wol lewacki
  (2014-01-02 14:45)
  I ***** was to obchodzi k..y lewackie! W Polsce panuje wolność, jak ktoś chce to niech sobie pali papierosy wam nic do tego.Wy k..y lewackie mnożycie zakazów i nakazów jak w żadnym innym państwie totalitarnym.Wasz najnowszy bat na wolność człowieka to obowiązkowe opony zimowe.
 • ~Ironista
  (2014-01-02 15:20)
  Czy to niszczenie mózgu przez papierosy nie wyjaśnia przypadku Pani Cz?
 • ~Ironista
  (2014-01-02 15:29)
  Do anty k..wol lewacki

  Wolność jak najbardziej. W ramach tej wolności ja nie chcę, aby z moich składek pokrywano koszty leczenia palaczy.
 • ~kajka
  (2014-01-02 16:11)
  palacze to niestety bezmógowce, wiec juz papieros nie ma co wypalac. Na dzisiejszym etapie cywilizacji i wiedzy tylko lumpy i durne prostaki siegaja po mahorę. Niech pala nic mi do tego, ale jak mam wdychac ich dym to juz nie tylko ich sprawa.
 • ~jasiu
  (2014-01-03 13:07)
  Palę i nic Wam do tego. Nikogo nie zabijam na ulicy jak ci co piją i ćpają. Ćpajcie sobie dalej a wara od samochodów. Strach wyjśc na spacer z psem ,bo wszędzie całe zgraje naćpanej i nachlanej młodzieży. A składki płacę za siebie i Ty smarkulo nie dokładasz z Twojej kieszeni bo nie pracujesz tylko ciągle pracy szukasz.
  I proszę nie obrażać nazywając palaczy bezmózgowcami. Nie wiem kto jest większym bezmózgowcem.
 • ~eEeJaś
  (2014-01-04 13:17)
  Szczerze mówiąc to jest przykre, że ludzie decydują się na powolne samobójstwo poprzez palenie. Wstyd się przyznać, ale ja też byłem w tym gronie. Ładnych parę lat z dymkiem, bagatelizując skutki, których część widoczna była codziennie. Na szczęście poznałem świetną kobietę, która przekonała mnie abym dla swojego dobra, przesiadł się na elektroniczne papierosy. Od tego kroku nastąpiła poprawa, która przerosła wszelkie moje oczekiwania. Jeśli chcesz dożyć starości w zdrowiu, to radzę przejrzeć na oczy i zdobyć się na zmiany.

Może zainteresować Cię też: