Przeżyć bez jedzenia, lecz dzięki energii światła? Finał eksperymentu

| Aktualizacja:

65-letnia kobieta, która próbowała przeżyć wyłącznie dzięki energii światła - bez jedzenia - kończy eksperyment. Po sześciu tygodniach nieprzyjmowania pokarmu, Naveena Shine ogłosiła, że znów zaczyna jeść.

wróć do artykułu
  • ~niech sie cieszy ze to przezyla
    (2013-06-19 21:40)
    No prosze panstwa ale o co chodzi, liczyla ze za to ze nie bedzie zarla to ktos ja bedzie wiecznie sponsorowal? Na co liczy 65 letnia kobieta po 47 dniach postu, musi jej na razie wystarczyc ze w ogole teraz sie o niej mowi, wystarczyloby chodzic w szkole na biologie, tam uczyli ze ze samego slonca to tylko trawa rosnie i to pod warunkiem ze podleje sie ja chocby herbata z mlekiem.
  • ~Red
    (2013-06-19 19:25)
    Miliony dzieci w Afryce codziennie czerpią energię ze słońca i nie jedzą bo jakaś idiotka mówi że można dzięki temu przeżyć... Świat schodzi na psy
  • ~satyr
    (2013-06-19 16:14)
    Tak "przeżywają" drzewa *stare "deby" lub "jogini".
    Człowiek to nie "drzewo" MA(tołki)
    Najdłużej bez "jedzenia" przeżywali w "obozach" (koncentracyjnych).
  • ~ico?
    (2013-06-19 09:21)
    Klasyczna próba wyłudzenia datków... idea nie jedzenia to jedna sprawa a jej postawa to zupełnie coś innego. Bo o co chodzi? Jak zacznie jeść to nie będzie musiała płacić za mieszkanie i nie wyłączą jej internetu i telefonu? Skoro chce dowieść, że da się tak przeżyć (dla sceptyków dodam, że takie eksperymenty są prowadzone z umiarkowanym powodzeniem i nie ma w tym nic niedorzecznego, poszukajcie informacji w tym temacie) to niech funkcjonuje tak jak dotychczas gdy jadła i z czegoś się utrzymywała.
  • ~lkjtlkku89
    (2013-06-19 09:17)
    ano wiadomo, koleś rudego krzyś zniszczył Malmę i w międzyczasie zatrudnił u siebie vincenta. Po czym jak krzysia wypi...yli wincent się odwdzięczył i załatwił mu robotę u rudego jako wybitnego specjalistę od gospodarki, żeby kontynuował w skali makro. W międzyczasie vincent tak skomplikował przepisy podatkowe, że już nad nimi nie panuje i zatrudnia kolejnego kolesia. I tak w kółko, jak już w/w kolesie nażrą się i ich wypi...ą to przyjdą nowi. Tylko podatnik jest bez szans!!!
    http://www.kamilcebulski.pl/biznes-po-polsku-historia-malmy/
  • ~SkąpySzkot
    (2013-06-19 09:14)
    Strasznie drogą mają tam wodę i herbatę z mlekiem skoro kobieta po tej kuracji nie jest w stanie opłacić mieszkania i prądu...
  • ~Smuda
    (2013-06-19 08:07)
    Tylko wpatrując się w Słońce Peru można przeżyć bez pokarmu.
  • ~uwolnić antykomora
    (2013-06-19 07:45)
    POwinna włączyć tvn i gapić się na Słońce Peru

Może zainteresować Cię też: