Największe światowe hity i dynamiczne układy taneczne - to wszystko, czego potrzeba do zachowania szczupłej sylwetki i doskonałej kondycji - przekonują twórcy nowego programu fitness Sh'Bam.

Sh'Bam to zestaw ćwiczeń opracowany przez trenerów z Les Mills, firmy dostarczającej rozwiązań w zakresie fitnessu grupowego klubom na całym świecie. Zajęcia opierają się na dynamicznych układach tanecznych. Jak zapewniają twórcy, podczas 45 minutowych zajęć można spalić nawet 500 kalorii.

Reklama

Trenerzy podkreślają, że taniec to doskonała forma ćwiczeń, przy okazji świetnej zabawy zapominamy o zmęczeniu, a dodatkową motywacją do ruchu jest energiczna muzyka. Dodatkowym atutem zajęć jest ich różnorodność. Układy taneczne stale się zmieniają. Pozwala to uniknąć rutyny, dobrze znanej bywalcom klubów fitness.

Sh'Bam to nie tylko zabawa, to przede wszystkim ogólnorozwojowy trening, który poprawia kondycję i koordynację ruchową oraz pozwala na szybkie spalenie tkanki tłuszczowej. Przy okazji można nauczyć się kilku nowych tanecznych kroków.

Zdrowie dziennik.pl na Facebooku: polub i bądź na bieżąco >>>

Trwa ładowanie wpisu