103-latka z Opolskiego wygrała z koronawirusem [WIDEO]
18 maja 2020103-letnia pacjentka opuściła jednoimienny szpital zakaźny w Kędzierzynie-Koźlu. Jest to najstarszy ozdrowieniec w Polsce i prawdopodobnie najstarsza kobieta w Europie, która zwalczyła koronawirusa.