Reklama
Reklama
Reklama

Diagnozuje się go coraz częściej: RAK TARCZYCY. Fakty

25 maja 2015, 21:46 aktualizacja 21 listopada 2019, 16:14
Rak tarczycy
Rak tarczycy / Shutterstock
Szacuje się, że w Polsce każdego roku rak tarczycy może dotyczyć nawet 3,5 tysiąca osób w każdym wieku. Co warto wiedzieć o tym nowotworze?
Reklama
Reklama
Tematy:
badanie tarczycy endokrynolog nowotwór tarczycy USG tarczycy tarczyca rak tarczycy
Reklama

Komentarze (3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • kola
  2015-05-26 16:32
  CZARNOBYL się kłania!!
  0
  zgłoś
 • tomaszfly
  2015-05-26 12:11
  Wszystkim chorym na nadczynność tarczycy polecam książkę " Ukryte Terapie". Podana tam terapia płynem lugola, doskonale się sprawdziła w moim przypadku, po 12 dniach spadły wyniki FT3, FT4 i TSH o ok 16%. Jest tam opisana też terapia dor niedoczynności. Są podane linki do badań i przyczyny zaniechania tej banalnie prostej terapi przez lekarzy. Wróciły mi wszystkie siły. Miałem skierowanie na wypalenie Tarczycy jodem radioaktywnym i wycięcie operacyjne. To jest nieslychane jakimi ignorantami jest większość endokrynologów. Nie informują nawet pacjentów o powikłaniach o terapii jodem radioaktywnym... Zamiast leczyć wg. starych sprawdzonych metod faszerują nas sztucznymi hormonami i wypalają zamiast pomóc organizmowi wyregulować tarczycę stosując jod nieradioaktywny i nieorganiczny plus suplementacja i dobra dieta.
  1
  pokażukryj odpowiedzi (1)
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama