Reklama
Reklama
Reklama

To warto jeść, by mieć zdrowe i białe zęby

Dobrze dobrana i zbilansowana dieta, wraz z odpowiednią higieną jamy ustnej i regularnymi wizytami u stomatologa, jest kluczowa dla utrzymania zdrowych i białych zębów.
Reklama
Reklama
Tematy:
zęby ząb wzmocnić zęby białe zęby wybielanie dieta dentysta stomatolog
Reklama

Komentarze (7)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • nina
  2019-06-16 18:13
  Na pewno jak się je dużo barwiących potraw, albo dużo słodyczy to zęby nie będą w dobrej kondycji. Mnie bardzo zależy na tym, żeby mieć zdrowe zęby dlatego też unikam niektórych produktów, szczotkuję nitkuję, ale też co pół roku odwiedzam Bamed, żeby sprawdzić, czy moje wysiłki przynoszą
  0
  zgłoś
 • baska
  2018-01-12 12:52
  Niestety sama dieta czy domowe wybielanie nie zawsze pomaga. Sama jestem posiadaczką bardzo żółtego odcienia zębów i dopiero dentysta w cmp dent mi pomógł mimo moich domowych starań i dbałości o zęby wyniesionej z domu.
  0
  zgłoś
 • Olga
  2016-06-24 17:27
  Proponuję raczej sprawdzone produkty do wybielania, bo zęby są (zazwyczaj) jedne. Używam iWhite i polecam, jeśli ktoś chce sprawdzoną metodę do użycia w domu i widoczne efekty :)
  0
  zgłoś
 • Klara
  2014-11-01 22:17
  Myślę że aby mieć piękne zęby i zdrowy uśmiech przede wszystkim trzeba o nie dbać, dieta też jest ważna bo przecież niektóre produkty przebarwiają nam zęby albo narażają na powstawanie próchnicy ale nie możemy zapomnieć że w wypadku gdy coś ząbkami się dzieje mieć pod ręką dobrych specjalistów. Ja znalazłam ich w tej klinice ->https://identical.pl/ . Mają tam super podejście do pacjenta no i oczywiście są profesjonalni. W Sopocie chodzę teraz tam do ortodonty aby mieć piękny prosty uśmiech
  0
  zgłoś
 • 4ted
  2014-02-08 12:42
  Przetwory mleczne - jest wręcz odwrotnie niż napisano.
  Niestety powtarzane na okrągło brednie. Im więcej produktów mlecznych tych większe odwapnienie i słabe kości(wynikające z nadmiernego zakwaszenie które powoduje zużycie wapnia z kości). Proponuję zapoznać się z badaniami, jaka nacja pije najwięcej mleka i w jakiej występuje najwięcej przypadków osteoporozy(ta sama)...
  0
  zgłoś
 • kalwina
  2014-02-07 07:39
  Raczej czego należy unikać... No przede wszystkim kiepskich produktów, takich jak słodycze. Tymczasem wprowadzać radzę takie środki jak przede wszystkim skuteczna pasta. Dobrym przykładem jest ajona bez fluoru, przy której od kilku lat nie mam żadnych problemów z moimi zębami.
  0
  zgłoś
 • bol
  2014-01-25 22:25
  kala
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama