Zaledwie 3 łyżki ryżu dziennie uchroni przed otyłością

| Aktualizacja:

Zespół naukowców przyglądał się codziennej diecie ludzi na całym świecie. Okazało się, że dobrym sposobem na zatrzymanie fali otyłości jest włączenie do diety… ryżu.

wróć do artykułu
  • ~Waleria
    (2019-05-29 12:19)
    Szybkość odchudzania zależy od ilości kg jakie się ma do zrzucenia ale ona nie jest kluczowa. Dla mnie ważniejsze jest to, żeby po diecie nie wrócić do poprzedniej wagi. Co by nie mówić to zawsze najlepszym (najzdrowszym) sposobem na odchudzanie jest odpowiednia dieta i aktywność fizyczna i dobrze dobrany suplement diety taki jak Slimunox.
  • ~Miłka
    (2019-05-28 21:23)
    Aby schudnąć stosowałam kilka środków i niektóre były skuteczne. Najlepiej na mnie sprawdził się suplement Slimunox który w połączeniu z moją dietą dał najlepsze rezultaty. 14kg przez pełny okres kuracji.
  • ~sandra
    (2019-05-07 08:40)
    dzieje się tak ponieważ są i tabletki podróby i skuteczne. Ja też nie wierzyłam bo raz się zraziłam. Później bliska osoba poleciła mi tabletki figurena. Zaczęłam wtedy poważnie chudnąć. Wcześniej nie potrafiłam osiągnąć takiego efektu. Pozbyłam się nadwagi i zmieniłam zdanie o tych suplementach.
  • ~agata
    (2019-05-06 10:29)
    ja zdecydowałam się na figurena. namówiła mnie sąsiadka z która wieczorami wychodzę na papieroska :) widziałam że sama schudła ale nie wiedziałam jak, w końcu udało mi się z niej to wydusić. Stosuje miesiąc i potwierdzam działanie suplementu figurena.
  • ~$.
    (2019-05-06 03:05)
    Dawno temu , wszyscy marynarze chorowali ,ktorzy jedli tylko ryz i zastanawiali sie dlaczego tak sie dzieje, bo w ryzu jest malo witamin ,a jak podawali ryz razem z miesem ,to nikt nie chorowal ,bo w miesie sa wszystkie witaminy potrzebne do zycia..Najwiecej blonika jest w kakao .Tarczyca jest najwazniejsza ,kazdy czlowiek powinien sobie zbadac jak mu pracuje TSH (1,5 - 2 ),to jest perfekt ,zdrowie i dlugie zycie i zadnej otylosci .
  • ~Naparstek
    (2019-05-05 23:43)
    A na Filipinach jedzą b. dużo ryżu, ale tam wielu grubych (szczególnie kobiety).
  • ~mniam_mniam
    (2019-05-05 23:40)
    Miska ryżu. Recepta Morawieckiego ?
  • ~sexy kuchnia maxi geszeft
    (2019-05-05 21:43)
    Albo trzy łyżki ryżu dziennie i nic więcej, rezultat jeszcze bardziej gwarantowany...