Lenistwo to oznaka inteligencji. Badania naukowe nie kłamią!

| Aktualizacja:

To dopiero przydatne badania naukowe. Okazuje się, że lenistwo nie musi być wcale negatywną cechą charakteru. Ludzie leniwi są bardziej inteligentni - sugerują najnowsze ustalenia uczonych.

wróć do artykułu
  • ~Sokularczyk
    (2016-08-09 09:16)
    Lenistwo to raczej objaw niedoboru adrenaliny a nie nadmiaru inteligencji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~olo
    (2016-08-09 11:16)
    tiaaaa,naukawcy, dostali wyniki i zrobili kiepska analiza i ******* wnioski, jak to psycholodzy szukajacy sukcesu naukowego,
  • ~olo
    (2016-08-09 11:19)
    witam admina k.r.e.t.y.n.a z nowymi zaporami na hasla !! co na dzis ? wszystko na d.. ? na ż... i na.... pis ?
  • ~olo
    (2016-08-09 11:22)
    zamyslenie sie nie jest praca mozgu ani zadna, to relaks, reset mozgu , rozwiazywanie problemu/zadania jest praca umyslowa,
  • ~juk
    (2016-08-09 13:22)
    PiS
  • ~Beata Ruina Sz
    (2016-08-09 19:12)
    To ja jestem niezwykle inteligentna !
  • ~Leonidas
    (2016-08-11 07:50)
    Aktywność fizyczną mierzyli zakładając czujnik studentom na NADGARSTEK! To wniosek chyba powinien być taki: studenci, którzy marszczą freda są mniej inteligentni.
  • ~jerzor
    (2016-08-12 20:10)
    Ja to odkryłem jakieś 60 lat temu . Zawsze wolałem myśleć niż machać łopatą .Dlatego dzisiaj jestem bogaty .
  • ~gugcia
    (2016-08-13 17:28)
    cos w tym jest-mam wielu znajomych,ktorzy sa leniwi i inteligentni,nie sa bogaci ale im na tym nie zalezy,wola dobre ksiazki niz auta po 200 tys zl,poza tym nie musza sie podpierac symbolami statusu,jak np.owe auta,bo maja o sobie znakomite zdanie,nie maja zadnych kompleksow.Ja tez taki jestem ale nie moge byc zbyt leniwy,bo mam rodzine i oni by umarli z glodu oraz pomagam matce,ktorej brakuje na liczne leki i lekarzy.Musze wiec zarabiac kase,ktora mnie zupelnie nie bawi.Sam dla siebie nie kupuje prawie nic,mam stare auto,ktore dobrze chodzi na LPG.Staram sie nie kupowac nic aby znow nie musiec zarabiac,bo mnie to nudzi.Ludzie leniwi sa czesto duzo szczesliwsi w zyciu niz ci okropnie zapracowani,czesto robia co chca,bo maja czas,ktorzy inni przeznaczaja na prace po 14 godzin na dobe (z dojazdem liczac).Ci potwornie zapracowani nie robia tego aby nie umrzec z glodu,robia to aby kupowac coraz wiecej dobr materialnych.Po co? Nie wiem.Oni pewnie nie zadaja sobie takich pytan.Caly kapitalizm kreci sie dzieki ludziom kupujacym ciagle nowe dobra.Przy takich osobnikach jak ja kapitalizm by umarl w jeden rok.Auto mam 15 letnie,dobre,pojezdze jeszcze 5 lat i kupie znow 15 letnie (za 6700 zl),lodowke mam 30 letnia na wsi z PRL,b.dobra,pochodzi jeszcze 10 lat,takie kiedys robili,mama miala pralke Tamat 25 lat,ani jednej awarii,ja kupilem teraz nowego Boscha,bo stara polska oddala ducha,ten nowy Bosch pochodzil 5 lat i padl,naprawa byla nieoplacalna.Taki jest ten nowy kapitalizm dla ludzi pracowitych,kupuj,uzytkuj 5 lat,wywal,kupuj.I tak na okraglo,to ma byc tresc zycia-nie dla mnie.Leniwi inaczej widza swiat i swoja w nim role.
  • ~ewa
    (2016-08-14 09:30)
    Kurcze, nie wiedziałam, ze jestem aż tak inteligentna.
  • ~aaa
    (2016-08-15 16:06)
    czyli te muslimy-nieroby sa super ynteligetni, tak? pic na wode fotomontaz
  • ~serjicalme
    (2016-08-15 18:52)
    Amerykanskie uniwersytety....czyli studenci zdolni, ktorzy sie ucza i ci mniej zdolni, ale dobrze grajacy w koszykowke, baseball czy football amerykanski. Ze stypendiami uniwersyteckimi od sponsorow druzyn. Ot, i cala tajemnica podzialu amerykanskich studentow na "myslacych" i " fizycznych". Az badan do tego trzeba bylo ???
  • ~wojtek
    (2016-08-17 11:34)
    a, to ja teraz wiem, ze jestem inteligentny, ale dlaczego moj syn jest Taki pracowity i ambitny,chociaz ma bardzo wysokie IQ!
  • ~skjorpionx
    (2016-08-17 23:26)
    To sie zgadza z moja teza: "lenistwo mezczyzn jest motorem postepu"
  • ~Wieśmak
    (2018-11-30 00:35)
    U mnie na wiosce leniwi ludzie to sama biedota i patologia.

Może zainteresować Cię też: