Migrena, ból kręgosłupa? O co najczęściej pytamy neurologa

Kiedy coś nam dolega, zależy nam przede wszystkim, aby powrócić do zdrowia. Tymczasem lekarze patrzą na każdy przypadek z nieco innej perspektywy. Jakie pytania najczęściej są zadawane neurologom?

wróć do artykułu
 • ~Iza
  (2015-08-09 13:50)
  Ja obiegłam kilku lekarzy z bólem głowy. Otarłam się o naprawdę dziwne diagnozy, a na końcu okazało się, że to poczciwa migrena. Dostałam zalecenie prowadzenia dzienniczka migrenowego, zmiany diety i pozwolenia sobie na chwilę relaksu. Znalazłam oręż w postaci ciekawostek na abcmigrena i zaczęłam walczyć z bólami.
 • ~Smerfetta
  (2015-08-27 07:41)
  Mnie też abcmigrena.pl bardzo pomaga, bo jest tam mnóstwo informacji i porad jak "normalnie" żyć z migreną. A kilka tygodni temu mąż wygonił mnie na wizytę do neurologa i rozpoczęłam właśnie leczenie tryptanami - mam nadzieję, że będzie dużo lepiej i napady nie będę już tak silne.
 • ~ja
  (2016-02-16 21:14)
  najpierw trzeba zacząć od zbadania kregow szyjnych u chiropraktyka. z reguly sa one poprzesuwane, co powoduje ucisk i bol. po nastaieniu kregoslupa bole glowy nawet migrenowe ustepuja. jestem po pierwszym zabiegu, ulga nie samowita